Králův Dvůr

MUŽI A: 4BODY Z POSLEDNÍHO TURNAJE – BUDE TO STAČIT ?!?!

V posledních dvou kolech jsme se utkali s Chodovem a s jistým vítězem naší divize Wizards Praha. Pocity jsou dosti rozpačité, jelikož jsme v posledních vteřinách přišli o jisté vítězství nad Chodovem ( nakonec 5:5 ), ale přehráli jsme Wizardy 4:3.

Co to pro nás znamená? Vyhnuli jsme se jistému sestupu, jelikož jsme skončili na předposledním místě a přímo padá jen poslední celek tabulky, ale stále ještě není o našem osudu rozhodnuto! Tým Wizardů MUSÍ POSTOUPIT do 1.ligy, v případě, že se mu to nepodaří, tak zůstane v naší divizi 2.ligy a na nás připadne černý Petr v podobě sestupu….Teď už to bohužel není v „“našich rukou““ a je docela dosti možné, že nás bude hodně mrzet ten promarněný zápas s Chodovem ( 6minut před koncem jsme vedli již 5:2 a vyrovnání přišlo ze strany Chodova pouze 8 vteřin před koncem a ještě úplně neuvěřitelnou tečí!! ). Kdybychom tento zápas vyhráli měl by v rukou černého Petra právě Chodov.

Takže doufám, že nás co nejvíc pojede podpořit Wizardy v jejich cestě do 1.ligy a hlavně v jejich cestě za naší záchranou!!!

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…