LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: DRUHOU POLOVINU SEZÓNY ZAČALI VÝHROU NAD FBC PANTHERS PRAHA!

Poslední letošní utkání odehrál včera A-tým mužů ve 2.lize, za soupeře měli FBC Panthers Praha. Ještě v živé paměti jsme měli letošní první utkání, kdy jsme je přivítali doma a po celé utkání vedli a nakonec prohráli 7:8. A tak bylo na hráčích vidět, že jim smolnou porážku chtějí vrátit.


T.B.C. – FBC Panthers Praha 7:5 ( 2:1, 1:1, 4:3 ) 


Utkání jsme začali dobře a ujali se brankou Matyáše vedení a dokonce po brance Bachana vedli 2:0, jenže minutu před koncem soupeř využil nabídnutou přesilovku a snížil. A když v polovině druhé třetiny Panteři využili další přesilovku bylo srovnáno 2:2. To samé se podařilo i nám, když při naší přesilovce se prosadil Voborský 3:2! Vstup do poslední třetiny nám vyšel skvěle a poslední dobou náš „žolík“ Michálek hned po patnácti minutách propálil vše co mu stálo v cestě 4:2! Po čtyřech minutách to již bylo opět jen o branku, když Panteři „vstřelili“ šťastný gól, kdy míček proklouzl okolo tyčky jinak pozorného brankáře Nováka do branky. Po této brance začalo být utkání velice nervózní a hlavně domácí několikrát dohrávali nečistě souboje po odehrání bez povšimnutí rozhodčích! Což se jim nakonec vymstilo a my jsme dostali opět výhodu přesilové hry, kterou opět proměnim v branku Voborský 5:3 v čase 45:25! Bohužel pak jsme se hodně zatáhli a zkoušeli jsme to na rychlé brejky, ale nastřelili jsme pouze 3 tyčky a tak došlo na to nejhorší, kdy soupeř dvěma slepenými brankami srovnal na 5:5, čas 52:32! Tento stav vydržel do sedmnácté minuty, kdy se prosadil Pokorný, Pantheři ještě zkusili v závěru powerplay, ale ta jim nevyšla a Bachan upravil na Konečných 7:5!


Branky T.B.C.: 2 Voborský, 2 Bachan, Matyáš, Michálek, Pokorný J..


Slovo závěrem: Velice těžké a hlavně tvrdé utkání, se kterým jsme se dokázali, až na chvilkový výpadek ve 2. třetině poradit a bojovností se nám podařilo Pantherům vrátit porážku! Díky hoši!

Podobné články

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny