MUŽI A: DRUHOU POLOVINU SEZÓNY ZAČALI VÝHROU NAD FBC PANTHERS PRAHA!

Poslední letošní utkání odehrál včera A-tým mužů ve 2.lize, za soupeře měli FBC Panthers Praha. Ještě v živé paměti jsme měli letošní první utkání, kdy jsme je přivítali doma a po celé utkání vedli a nakonec prohráli 7:8. A tak bylo na hráčích vidět, že jim smolnou porážku chtějí vrátit.

T.B.C. – FBC Panthers Praha 7:5 ( 2:1, 1:1, 4:3 )

Utkání jsme začali dobře a ujali se brankou Matyáše vedení a dokonce po brance Bachana vedli 2:0, jenže minutu před koncem soupeř využil nabídnutou přesilovku a snížil. A když v polovině druhé třetiny Panteři využili další přesilovku bylo srovnáno 2:2. To samé se podařilo i nám, když při naší přesilovce se prosadil Voborský 3:2! Vstup do poslední třetiny nám vyšel skvěle a poslední dobou náš „žolík“ Michálek hned po patnácti minutách propálil vše co mu stálo v cestě 4:2! Po čtyřech minutách to již bylo opět jen o branku, když Panteři „vstřelili“ šťastný gól, kdy míček proklouzl okolo tyčky jinak pozorného brankáře Nováka do branky. Po této brance začalo být utkání velice nervózní a hlavně domácí několikrát dohrávali nečistě souboje po odehrání bez povšimnutí rozhodčích! Což se jim nakonec vymstilo a my jsme dostali opět výhodu přesilové hry, kterou opět proměnim v branku Voborský 5:3 v čase 45:25! Bohužel pak jsme se hodně zatáhli a zkoušeli jsme to na rychlé brejky, ale nastřelili jsme pouze 3 tyčky a tak došlo na to nejhorší, kdy soupeř dvěma slepenými brankami srovnal na 5:5, čas 52:32! Tento stav vydržel do sedmnácté minuty, kdy se prosadil Pokorný, Pantheři ještě zkusili v závěru powerplay, ale ta jim nevyšla a Bachan upravil na Konečných 7:5!

Branky T.B.C.: 2 Voborský, 2 Bachan, Matyáš, Michálek, Pokorný J..

Slovo závěrem: Velice těžké a hlavně tvrdé utkání, se kterým jsme se dokázali, až na chvilkový výpadek ve 2. třetině poradit a bojovností se nám podařilo Pantherům vrátit porážku! Díky hoši!