LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: DVĚ VÝHRY, ŠEST BODŮ A SKVĚLÝ DIVÁCI!

Historicky nejlepší vstup do druhé ligy mají po sedmi odehraných zápasech Muži A! O víkendu opět dvakrát vyhráli a vyhoupli se na druhé místo v tabulce!

TBC – FBC Panthers Praha 6:5!

Tradiční soupeř a opět vyrovnané utkání. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vypracovali si čtyřbrankové vedení, bohužel jsme si vše zkomplikovali ve druhé třetině, kterou jsme odehráli velice špatně a výsledkem bylo, že Panteři srovnali. Ve třetí třetině jsme stáhli hru na dvě lajny a opět odskočili na rozdíl dvou branek. Soupeři se již podařilo jen snížit na konečných 6:5 pro TBC! Již letošní druhé vítězství o branku, jasně ukazuje na zlepšení oproti loňské sezóně, kde jsme jasně rozehranný zápas dokázali několikrát ztratit.

Branky(asistence) TBC: 00:16 Ondřej Matyáš (Tomáš Pokorný), 03:35 Roman Merhout (Joel Inouye), 05:16 Ondřej Matyáš (Jaroslav Pokorný), 07:31 Tomáš Pokorný (Marek Michálek), 45:10 Jaroslav Pokorný, 46:08 Joel Inouye (Roman Merhout)

TBC – SSK Future B 12:4

Druhé utkání se podabalo loňskému zápasu. Soupeř přijel opět jen v osmi lidech a tak bylo jen otazkou času jak zápas skončí. Nakonec to nebylo tak jednoduché a jen díky skvělým zákroků brankáře Nováka jsme soupeře nepustili do vedení. Ve třetí třetině soupeř již fyzicky odešel a my začali proměňovat šance a skóre začalo narůstat v náš prospěch na konečných 12:4!

Branky (asistence) TBC: 17:16 Marek Kovařík (Roman Merhout), 29:00 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 34:21 Jaroslav Pokorný (Milan Bachan), 35:11 Petr Tauš (Patrik Svoboda), 39:03 Ondřej Matyáš (Roman Merhout), 44:25 Ondřej Matyáš (Jaroslav Pokorný), 44:39 Roman Merhout (Pavel Hušák), 45:20 Marek Kovařík (Patrik Svoboda), 46:50 Ondřej Matyáš (Pavel Hušák), 50:26 Milan Bachan (Tomáš Pokorný), 54:00 Roman Merhout (Milan Bachan), 55:28 Jaroslav Pokorný (Pavel Hušák)

ZÁVĚREM DÍKY VĚM HRÁČŮM ZA TÝMOVÝ VÝKON, VŠEM CO POMÁHALI S POŘÁDÁNÍM A VELIKÉ DÍKY PATŘÍ FANOUŠKŮM A DIVÁKŮM, KTEŘÍ NÁS DOHNALI K ŠESTI BODŮM. DĚKUJEME!