LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: HROZBA SESTUPU SE ZDÁRNĚ PŘIBLÍŽILA!!!

O víkendu v hale Tatranu Střešovice jsme sehráli dva klíčové duely, bohužel se smutným koncem pro nás. Nejprve jsme se střetli s Orkou Stará Boleslav se kterou jsme hráli vyrovnanou partii a nebýt zbytečných chyb v obranné fázi tak jsme mohli pomýšlet i na plný počet bodů. Jenže to se nestalo a tak jsme prohráli 4:2, když poslední gól soupeře padl se závěrečnou sirénou při naší powerplay.Ve drhém utkání jsme narazili na SKP Nymburk doposud poslední celek tabulky. Nymburk v dopoledním zápase porazil Tornádo Barandov 6:5, jelikož Tornádu už o nic nejde tak se dostavilo k tomuto utkání jen v 5 lidech a taky to tak dopadlo a nám přidělalo jen starosti. Náš zápas s Nymburkem byl vyrovnaný po celé utkání a tak remíza 3:3 je spravedlivá pro obě strany a tudíš se rozhodne v závěrečném kole o sestupujícím z této ligy. Bohužel T.B.C.má nejtěžší los ze všech, protože se utká nejdříve s TJ JM Chodov, který bude posílen o hráče extraligového áčka a doposud vedoucí celek tabulky Wizards Praha, který prozměnu  potřebuje urvat co nejvíce bodů do závěrečné fáze o postup do 1 ligy aby se vyhnul těžkým celkům s dalších divizí.

T.B.C.  –  Orka Stará Boleslav    2 : 4   (1:0,1:1,0:3)

branky a asist.:  13. Pokorný Tomáš (Pokorný Jaroslav) PP, 25. Pokorný Tomáš (Medřický) Os.

T.B.C.  –  SKP Nymburk  3 : 3   (2:2,0:1,1:0)

branky a asist.:  1. Pokorný Tomáš (Matyáš), 15. Černý Richard (Rambousek Jan), 34. Pokorný Jaroslav (Pokorný Tomáš) PP.

Sestava: Novák, Sládeček, Petříček, Beščec, Medřický, Pokorný T., Pokorný J., Matyáš, Černý, Rambousek, Kovařík, Vytiska, Bachan, Prošek.

Podobné články

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny