Králův Dvůr

MUŽI A: HROZBA SESTUPU SE ZDÁRNĚ PŘIBLÍŽILA!!!

O víkendu v hale Tatranu Střešovice jsme sehráli dva klíčové duely, bohužel se smutným koncem pro nás. Nejprve jsme se střetli s Orkou Stará Boleslav se kterou jsme hráli vyrovnanou partii a nebýt zbytečných chyb v obranné fázi tak jsme mohli pomýšlet i na plný počet bodů. Jenže to se nestalo a tak jsme prohráli 4:2, když poslední gól soupeře padl se závěrečnou sirénou při naší powerplay.Ve drhém utkání jsme narazili na SKP Nymburk doposud poslední celek tabulky. Nymburk v dopoledním zápase porazil Tornádo Barandov 6:5, jelikož Tornádu už o nic nejde tak se dostavilo k tomuto utkání jen v 5 lidech a taky to tak dopadlo a nám přidělalo jen starosti. Náš zápas s Nymburkem byl vyrovnaný po celé utkání a tak remíza 3:3 je spravedlivá pro obě strany a tudíš se rozhodne v závěrečném kole o sestupujícím z této ligy. Bohužel T.B.C.má nejtěžší los ze všech, protože se utká nejdříve s TJ JM Chodov, který bude posílen o hráče extraligového áčka a doposud vedoucí celek tabulky Wizards Praha, který prozměnu  potřebuje urvat co nejvíce bodů do závěrečné fáze o postup do 1 ligy aby se vyhnul těžkým celkům s dalších divizí.

T.B.C.  –  Orka Stará Boleslav    2 : 4   (1:0,1:1,0:3)

branky a asist.:  13. Pokorný Tomáš (Pokorný Jaroslav) PP, 25. Pokorný Tomáš (Medřický) Os.

T.B.C.  –  SKP Nymburk  3 : 3   (2:2,0:1,1:0)

branky a asist.:  1. Pokorný Tomáš (Matyáš), 15. Černý Richard (Rambousek Jan), 34. Pokorný Jaroslav (Pokorný Tomáš) PP.

Sestava: Novák, Sládeček, Petříček, Beščec, Medřický, Pokorný T., Pokorný J., Matyáš, Černý, Rambousek, Kovařík, Vytiska, Bachan, Prošek.

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…