LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: NA ÚVOD VÝHRA NAD FBC START98!

Začal nový ročník soutěže a v prvním kole nás čekal loňský prvoligista FBC Start98!

T.B.C. Králův Dvůr – FBC Start98 4:2

Do zápasu domácí vstoupili aktivně a hned zpočátku vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře, ale bohužel žádná šance se neujala. Skóre se měnilo až ve 13.minutě, kdy se před brankou hostů nejlépe zorientoval J. Pokorný a poslal T.B.C. do vedení. Tak i skončila první třetina.

Druhá třetina byla plná šancí, ale ani jeden tým se nedokázal prosadit střelecky!

A tak do třetí třetiny se šlo za stavu 1:0, který vydržel až do její poloviny, kdy se nádhernou střelou do šibenice prosadil domácí Vágner 2:0! A když hned dvě minuty na to přidal svůj druhý gól Pokorný J., vypadalo to, že o osudu utkání je rozhodnuto. Bohužel v 55. minutě se Startu podařilo vstřelit dva slepené góly a náskok T.B.C. již byl jen jednobrankový! Hosté se rozhodli při trestném úderu pro hru v šesti, ale velice špatně ji rozehráli a jejich úmysl vystihl Vágner a přidal do prázdné branky pojistku na konečných 4:2 pro Králův Dvůr!

Za zmínku stojí ještě návštěvnost, kdy opět do Králodvorské haly dorazilo 78 diváků a vytvořili skvělou atmosféru pro domácí tým!