LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: NA ÚVOD VÝHRA NAD FBC START98!

Začal nový ročník soutěže a v prvním kole nás čekal loňský prvoligista FBC Start98!


T.B.C. Králův Dvůr – FBC Start98 4:2


Do zápasu domácí vstoupili aktivně a hned zpočátku vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře, ale bohužel žádná šance se neujala. Skóre se měnilo až ve 13.minutě, kdy se před brankou hostů nejlépe zorientoval J. Pokorný a poslal T.B.C. do vedení. Tak i skončila první třetina.


Druhá třetina byla plná šancí, ale ani jeden tým se nedokázal prosadit střelecky!


A tak do třetí třetiny se šlo za stavu 1:0, který vydržel až do její poloviny, kdy se nádhernou střelou do šibenice prosadil domácí Vágner 2:0! A když hned dvě minuty na to přidal svůj druhý gól Pokorný J., vypadalo to, že o osudu utkání je rozhodnuto. Bohužel v 55. minutě se Startu podařilo vstřelit dva slepené góly a náskok T.B.C. již byl jen jednobrankový! Hosté se rozhodli při trestném úderu pro hru v šesti, ale velice špatně ji rozehráli a jejich úmysl vystihl Vágner a přidal do prázdné branky pojistku na konečných 4:2 pro Králův Dvůr!


Za zmínku stojí ještě návštěvnost, kdy opět do Králodvorské haly dorazilo 78 diváků a vytvořili skvělou atmosféru pro domácí tým!


(MK)

Podobné články

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny