MUŽI A : POLOVIČNÍ SPOKOJENOST !

Dobrý den všem fanouškům, opět tu pro Vás máme souhr zápasů z uplynulého víkendu. Náš A tým mužů znova odcestoval do Stochova, kde ho čekali další dva důležité zápasy a honba za body.

Jste všichni připraveni??? HUA

Tipsport T.B.C Králův Dvůr – SKP Nymburk 6:7 ( 3:3,1:3,2:1)
branky a asistence: T.Pokorný – Zajíc, Merhout – Leipert, Merhout – Leipert, Černý – Rambousek, J.Pokorný – T.Pokorný, Černý – J.Kovařík

První zápas proti soupeři, který na tom byl bodově hůř než my jsme začali dobře. Už ve čvrté minutě jsme vedli 3:0 takže začátek jak má být. Čas plynul dál , soupeř spíše hrozil z protiútoků a dík našim chybám a laksní hře skončila 1.třetina 3:3. Bohužel druhá třetina pokračovala ve stejném stylu jako konec té první, což pro náš tým znamenalo kupení chyb, zbytečný chaos a pomalé vracení do obraného pásma. Když se to vše sečte tak se to rovná 3 brankám v naší síti . Ikdyž jedna z mála střel kterou jsme vyslali na branku soupeře skončila v síti, skončila 2.třetina 1:3. Do závěrečné části zápasu jsme vstoupili s 2 gólovým deficitem a už jen s dvěma lajnama. Výsledkem bylo nejdříve inkasování další branky, tudíž stav 4:7. Až po té začala hra vypadat jak by to mělo vypadat po celý zápas, více akcí, střel a tlak na soupeře ale bohužel tohle vše stačilo už jen na stáhnutí výsledku na konečných 6:7. Myslím že průběh zápasu a výsledek by nám měl ukazkově ukázat jak se hrát nemá a už vůbec ne jak naložit s náskokem 3 branek. Zamrzí to o to víc že prohra přišla s týmem se kterým se perem o každý bodík.

Tipsport T.B.C Králův Dvůr – FKÚ Ovocné Báze 7:4 ( 2:1, 2:2, 3:1)
branky a asistence: Zajíc – Bachan, Bachan – Leipert, Petříček – Bachan, Leipert – Merhout, T.Pokorný – M.Kovařík, Bachan – Merhout, Leipert – Bachan

V druhém zápasu dne jsme měli co napravovat ať už kvůli prohře v prvním zápase dne, či prohře s týmem Bází 4:6 v minulém zájemném zápase.Už před zápasem bylo jasné že to bude tuhý boj a věděli jsme co můžeme od soupeře očekávat. To vše se potvrdilo už od prvních minut do samotného konce zápasu.
První třetina byla plná šancí na obou stranách, náš tým spíše využíval protiútoku a postupného přechodu do útoku, soupeř jak se dalo čekat časté nahazování na branku, tečování a tuhý boj před brankou. Ikdyž první třetina skončila 2:1 pro náš tým, šance tam byly jen je využít k lepšímu výsledku. Ve druhé časti zápasu to bylo pokračovaní bojů o prostor před brankou a jen toho kdo lépe ubraní svůj prostor a využije šance, které si vytovří. Tentokrát to bylo nerozhodné 2:2 a tak veškeré síly jsme soustředili do poslední části, ve které jsme chtěli soupeři odskočit a tím rozhodnout zápas v náš prospěch.Ve třetí třetině se nám dá se říct podařilo využít efektivně šance které přisly a dobrou obranou kolem branky udržet soupeře v klidnějších vodách. V brance opět jistota Novák, který v důležitých chvilkách podržel tým, přesto že jednou střelou inkasoval, už si zbytek zápasu pohlídal. Díky využitým šancím a 3 brankami skončila třetina 3:1 a celý zápas 7:4 pro náš A-Tým.

Dík za výkon a bojovnost, škoda jen že naše výkony jsou tak nevyrovnané. Tenhle víkend mělo být 6 bodů. Příště nás totiž čeká velmi těžké dvojkolo, 24.ledna změříme síly na Chodově s domácím týmem a pražskými Wizardy, cíl se však nemění, jedeme si pro 6bodů…..!!