Králův Dvůr

MUŽI A: POZÁPASOVÉ KOMENTÁŘE

T.B.C. Králův Dvůr – Tornádo Barandov 5:7 (3:2, 1:1, 1:4)

Na první zápas sezóny zavítal náš A-tým do haly Střešovic,  kde se utkal s týmem Tornáda Barrandov. Do zápasu byly nasazeny 3 útočné a 2 obranné formace s jasným cílem přehrát soupeře. Na obou stranách bylo vidět, že se jedná o první zápas týmů v sezóně z toho vyplívalo mnoho nepřesností a chyb.

První třetina:
probíhala lépe pro naše hochy kdy jim soupeř povolil svojí špatnou rozehrávkou vstřelit 3 góly. První gól vstřelil po krásné přihrávce středem hřiště od Rambouska navrátilec Bachan. Druhou branku vsítil rychlonohý Kovařík , kterého svou přihrávkou vybídnul ke skórování Beščec. Bohužel se našemu týmu nepodařilo ani jednou odskočit o dvě branky což by hráče určitě uklidnilo,a tak byl stav v průběhu první třetiny 2:2.Nakonec po zpětné přihrávce Merhouta z rohu hřiště vsítil branku Bachan a tím strhnul převahu (aspoň tu brankovou) na stranu T.B.C na 3:2.
Druhá třetina:
Probíhala ve stejném stylu jako ta první. Hra plná chyb, a nepřesností na
obou stranách. Soupeř nejprve vyrovnal na 3:3 ale díky gólu Černého, kterému nabídnul šanci Rambousek byla třetina ukončena výsledkem  4:3 pro T.B.C .
Třetí třetina:

Rozhodnout o výsledku celého zápasu  měla poslední patnáctiminutovka. Bohužel náš tým nakupil příliš mnoho chyb, které bych hodil na vrub nerozehranosti v začátku sezóny, velkým problémem  po celý zápas byla rozehrávka a přechod z obrany do útoku a taky pomalé vracení útočníků zpět , což se vše projevilo tak jak to ve sportu bývá, soupeř vsítil 4 branky a zápas byl prakticky rozhodnut, ikdyž se bojovalo až do úplného konce. Skvělou přihrávkou ( už třetí v tomto zápase)  nabídnul Rambousek gól pro Kovaříka, díky kterému byl zápas za stavu 5:5 stále velkou přetahovanou o to, komu se podaří odskočit právě o dvě branky. Ale jak už bylo psáno, inkasovali jsme 4 branky , což znamená že při stavu 5:5 po chybách a chaosu v okolí naší branky skončil zápas výsledkem 5:7. Nedá se říct to zda vyhrál lepší tým, spíš vyhrál tým, který udělal méně chyb a využil své šance.

T.B.C. Králův Dvůr – F.C. Vorms Praha 3:3(2:1, 1:1, 0:1)

Druhý zápas dle loňské sezóny určitě proti slapšímu soupeři pokračoval ve stylu zápasu prvního. Špatná rozehrávka, chyby jak v obraně tak v Útočné fázi a neproměňování šancí. Ikdyž už naše hra měla nějaký řád a určitě vypadala mnohem lépe než v prvním zápase , ani to na soupeře nestačilo.
První třetina:
Po rychlé brance soupeře už v prvních minutách zápasu jsme prohrávali 0:1 přičemž dál probíhal tuhý boj o každý cm plochy. Na 1:1 srovnal tvrdou střelou obránce Sládeček. Vedení v zápase po pohotové přihrávce Beščece stáhnul na naši stranu střelou z otočky Bachan. Stav po první třetině tedy příznivější pro nás 2:1.
Druhá třetina:
Opět se nepodařilo odskočit o dvě branky což znamenalo , že po tlaku soupeře bylo v polovině třetiny srovnáno 2:2. Musím upozornit na skvěle chytajícího golmana Nováka, který po celý zápas předváděl zákroky přivádějící soupeře k šílenství. Celkově i hra našeho se týmu se třetinu od třetiny zlepšovala a po brance důrazného Matyáše po souhře s Malým ukončil rozhodčí třetinu za stavu 3:2 pro naše borce.
Třetí třetina:
Bohužel skvělé výkony Nováka čarujícího v brance , nepodpořili hráči v poli další brankou a tak po brance soupeře byl stav v závěru zápasu nerozhodný 3:3. V posledních minutách to byla akce za akcí na obou stranách a vyhrát tak mohl kdokoliv. Největší šanci zahodil po krásné přihrávce Rambouska , který přes šířku hřiště předhodil milimetrový pas na hokejku Bachana, který bohužel netrefil volné místo, ale jen brankáře soupeře. Konečný a jistě spravedlivý stav zápasu po závěrečném hvizdu byl tedy 3:3.
Závěrem: bohužel vstup do sezóny se nám nepovedl a přivezli jsme jen bod, ale určitě nám druhý zápas ukázal jakou cestou se vydat. Hráči ze sebe vydali všechny své síly a určitě Vám mohu slíbit , že v tom budou pokračovat což by mělo znamenat lepšící se výsledky a více bodů na našem kontě.

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…