MUŽI A PŘIVEZLI Z RADLIC 3 BODY!

Výhru a remízu přivezli muži z Radlic. Nejprve si poradili s posledním týmem ligy z České Lípy 10:2. O jasném vítězství rozhodli až ve druhé třetině a poslední třetina již byla exibicí. Druhé utkání proti Worms Praha bylo těžší, utkání se lámalo ve své polovině za stavu 2:1 pro nás. Kdy došlo k ošklivému faulu na Bessera, po kterém hráč dostal jen 2.minuty. Bohužel po protestech u rozhodčích dostal i 2+10 Besser. A hostům se podařilo ve hře 4 na 4 vyrovnat, bylo jasné že útočníka Berounských medvědů již nikdo neuklidní a tak jeho místo zaujal mladý Šimon. Ve 3.třetině nám rozhodčí neuznali zcela regulérní gól, když míček se odrazil až od zadní konstrukce branky a jediní kdo to neviděli byli jen rozhodčí. Utkáni nakonec skončilo remízou 3:3.(MK)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále