MUŽI A: PRVNÍ 3 BODY A NESKUTEČNĚ VYDŘENÉ!!!!

O víkendu pokračovala opět 2.liga mužů. Po smolném vstupu do soutěže minulý týden proti Pantherům, jsme chtěli vybojovat nějaké body. Bohužel již před sobotním utkáním proti Nuslím bylo jasné, že to bude těžké, vzhledem k chřípkové epidemii v týmu. Pro zápas vypadli Kovařík a Merhout a další hráči nebyli úplně zdraví.

T.B.C. Králův Dvůr – FbC Start 98 1:7 (0:3,0:1,1:3)

V tomto zápase díky zdravotním problémům byla kompletní jen první lajna a tak dostali šanci naši junioři a širší kádr. Zápas byl velice tvrdý, poté co rozhodčí trošku více pouštěli hru, což se jim nakonec nevyplatilo a došlo i na červenou kartu pro hráče Nuslí. Po celý zápas jsme se nedokázali vyrovnat tempu a tvrdosti soupeře. Ale hlavním problémem bylo další zranění 2 klíčových hráčů T. Pokorného a Matyáše, po kterém se nám rozpadla i první lajna! Ostatní co naskočili bojovali, ale bohužel konečný výdledek byl pro nás i dost krutý!

Branka TBC: Jaroslav Pokorný

T.B.C. Králův Dvůr – Powerbar SSK Future B     6:5 (1:3,2:0,3:2)

Do poslední chvíle před zápasem nebylo jasné kdo a v jakém stavu dorazí na zápas, vzhledem ke všem zdravotním problémům! Nakonec jsme se museli obejít bez T. Pokorného, O. Matyáše a J. Kovaříka. A tak bylo jasné složení první lajny J. Pokorný na centru s M. Bachanem a do sestavy se vrátil ne úplně zdravej Merhout, na beku s nimi byli J. Besčec a T. Voborský a druhá lajna byla poskládána centr Bareš s mladými křídly Konečným a Tesašíkem a obrana Michálek a Malý. V první třetině bylo Future lepší, tedy hlavně produktivnější, jelikož narozdíl od nás proměňovalo šance! Utkání se hrálo v dobrém tempu a oproti sobotnímu zápasu bylo florbalovější a bez tvrdých a zákeřných soubojů, čemuž pomohli i kvalitnější rozhodčí. Od druhé třetiny jsme i my zlepšili koncovku a skóre se začalo vyrovnávat, pět minut před koncem utkání jsme šli dovedení 5:4, ale trvalo to jen chvilku. Rozhodující okamžik přišel dvě minuty před koncem, kdy nás opět poslal do vedení Pokorný. Poslední dvě minuty byly dlouhé, ale všichni dřeli a vybojovali vítězství společně se skvělým brankářem Novákem!!!!

Branky TBC: 2 Pokorný, 2 Merhout, Bachan a Tesařík

ZÁVĚR: MUSÍM PODĚKOVAT VŠEM, KTEŘÍ BYLI NA VÍKENDOVÝCH ZÁPASECH (AŤ HRÁLI NEBO NE) A VYDRŽELI I PŘES VŠECHNY ZDRAVOTNÍ TRABLE 3 BODY!!!!  JE SKVĚLÉ BÝT ČLENEM A TRÉNOVAT TAKOVÝ TÝM!!!! DÍKY Milan