LUCERN Králův Dvůr

MUŽI A: SKVĚLÁ SEZÓNA POKRAČUJE = OPĚT DVĚ VÍTĚZSTVÍ!

Další zápasy odehrál A-tým o tomto víkendu. Za soupeře měl rezervu FBŠ Bohemians Praha a FBC Kladno!

TBC – FBŠ Bohemians B 5:3

V sobotu jsme opět nastoupili jako loni proti Bohemce v hale na Lyceu. Moc dobře jsme si pamatovali loňský šok, kdy jsme jednoznačný zápas dokázali ztratit a prohrát na nájezdy. Do utkání jsme vstoupili dobře a hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení, které nám bohužel vydrželo jen do poloviny třetiny. Vstup do druhé třetiny nám opět vyšel a po brance Inouye jsme byli opět ve vedení a když ještě Joel přidal další branku po třech minutách, tak jsme se uklidnili a hráli svojí hru a postupně navyšovali náskok a hlídali průběh zápasu až na konečných 5:3!

Branky (asistence) TBC: 02:51 Tomáš Pokorný, 31:10 Joel Inouye (Patrik Svoboda), 34:18 Joel Inouye (Roman Merhout), 46:32 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 50:37 Joel Inouye

T.B.C. – FBC Kladno B 5:3

V neděli nás čekalo Středosčeské derby, které bylo přesunuto do nafukovací haly, která nás přivítala opravdu mrazivě teplotou okolo 12 stupňů. Soupeř je jeden z mála co hraje systém 2-2-1 a tak nám chvilku trvalo si na tento systém zvyknout. První třetinu jsme prohráli 0:1, ale na hráčích bylo vidět, že si věří, že zápas otočíme. O utkání rozhodla asi naše přesilovka 5na3, kdy se nám podařilo odskočit do vedení o dvě branky. A když sekundu před konce druhé třetiny jsme zvýšili na 4:1. Na začátku závěrečné třetiny už to bylo po Svobodově brance 5:1 a mohli jsme v klidu hlídat zápas. Soupeře se snažil ještě zápas zdramatizovat, což se mu dvěma slepenými brankami podařilo, ale konečný výsledek 5:3 jsme si již pohlídali a zaslouženě zvítězili!

Branky (asistence) TBC: 24:51 Milan Bachan (Roman Merhout), 26:51 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 31:37 Joel Inouye, 39:59 Milan Bachan (Jaroslav Pokorný), 45:44 Patrik Svoboda (Tomáš Pokorný)

Prostě opět šest bodů a posun na první místo v lize! Díky všem za bojovnost, ale makáme dál!!!!

(MK)

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny