Králův Dvůr

MUŽI A: SKVĚLÁ SEZÓNA POKRAČUJE = OPĚT DVĚ VÍTĚZSTVÍ!

Další zápasy odehrál A-tým o tomto víkendu. Za soupeře měl rezervu FBŠ Bohemians Praha a FBC Kladno! 


TBC – FBŠ Bohemians B 5:3


V sobotu jsme opět nastoupili jako loni proti Bohemce v hale na Lyceu. Moc dobře jsme si pamatovali loňský šok, kdy jsme jednoznačný zápas dokázali ztratit a prohrát na nájezdy. Do utkání jsme vstoupili dobře a hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení, které nám bohužel vydrželo jen do poloviny třetiny. Vstup do druhé třetiny nám opět vyšel a po brance Inouye jsme byli opět ve vedení a když ještě Joel přidal další branku po třech minutách, tak jsme se uklidnili a hráli svojí hru a postupně navyšovali náskok a hlídali průběh zápasu až na konečných 5:3!


Branky (asistence) TBC: 02:51 Tomáš Pokorný, 31:10 Joel Inouye (Patrik Svoboda), 34:18 Joel Inouye (Roman Merhout), 46:32 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 50:37 Joel Inouye


T.B.C. – FBC Kladno B 5:3


V neděli nás čekalo Středosčeské derby, které bylo přesunuto do nafukovací haly, která nás přivítala opravdu mrazivě teplotou okolo 12 stupňů. Soupeř je jeden z mála co hraje systém 2-2-1 a tak nám chvilku trvalo si na tento systém zvyknout. První třetinu jsme prohráli 0:1, ale na hráčích bylo vidět, že si věří, že zápas otočíme. O utkání rozhodla asi naše přesilovka 5na3, kdy se nám podařilo odskočit do vedení o dvě branky. A když sekundu před konce druhé třetiny jsme zvýšili na 4:1. Na začátku závěrečné třetiny už to bylo po Svobodově brance 5:1 a mohli jsme v klidu hlídat zápas. Soupeře se snažil ještě zápas zdramatizovat, což se mu dvěma slepenými brankami podařilo, ale konečný výsledek 5:3 jsme si již pohlídali a zaslouženě zvítězili!


Branky (asistence) TBC: 24:51 Milan Bachan (Roman Merhout), 26:51 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 31:37 Joel Inouye, 39:59 Milan Bachan (Jaroslav Pokorný), 45:44 Patrik Svoboda (Tomáš Pokorný)  


Prostě opět šest bodů a posun na první místo v lize! Díky všem za bojovnost, ale makáme dál!!!!


(MK)


Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…