MUŽI A: SKVĚLÁ SEZÓNA POKRAČUJE = OPĚT DVĚ VÍTĚZSTVÍ!

Další zápasy odehrál A-tým o tomto víkendu. Za soupeře měl rezervu FBŠ Bohemians Praha a FBC Kladno!

TBC – FBŠ Bohemians B 5:3

V sobotu jsme opět nastoupili jako loni proti Bohemce v hale na Lyceu. Moc dobře jsme si pamatovali loňský šok, kdy jsme jednoznačný zápas dokázali ztratit a prohrát na nájezdy. Do utkání jsme vstoupili dobře a hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení, které nám bohužel vydrželo jen do poloviny třetiny. Vstup do druhé třetiny nám opět vyšel a po brance Inouye jsme byli opět ve vedení a když ještě Joel přidal další branku po třech minutách, tak jsme se uklidnili a hráli svojí hru a postupně navyšovali náskok a hlídali průběh zápasu až na konečných 5:3!

Branky (asistence) TBC: 02:51 Tomáš Pokorný, 31:10 Joel Inouye (Patrik Svoboda), 34:18 Joel Inouye (Roman Merhout), 46:32 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 50:37 Joel Inouye

T.B.C. – FBC Kladno B 5:3

V neděli nás čekalo Středosčeské derby, které bylo přesunuto do nafukovací haly, která nás přivítala opravdu mrazivě teplotou okolo 12 stupňů. Soupeř je jeden z mála co hraje systém 2-2-1 a tak nám chvilku trvalo si na tento systém zvyknout. První třetinu jsme prohráli 0:1, ale na hráčích bylo vidět, že si věří, že zápas otočíme. O utkání rozhodla asi naše přesilovka 5na3, kdy se nám podařilo odskočit do vedení o dvě branky. A když sekundu před konce druhé třetiny jsme zvýšili na 4:1. Na začátku závěrečné třetiny už to bylo po Svobodově brance 5:1 a mohli jsme v klidu hlídat zápas. Soupeře se snažil ještě zápas zdramatizovat, což se mu dvěma slepenými brankami podařilo, ale konečný výsledek 5:3 jsme si již pohlídali a zaslouženě zvítězili!

Branky (asistence) TBC: 24:51 Milan Bachan (Roman Merhout), 26:51 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 31:37 Joel Inouye, 39:59 Milan Bachan (Jaroslav Pokorný), 45:44 Patrik Svoboda (Tomáš Pokorný)

Prostě opět šest bodů a posun na první místo v lize! Díky všem za bojovnost, ale makáme dál!!!!

(MK)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále