Králův Dvůr

MUŽI A: V NEDĚLI 28.9. STARTUJE NOVÁ SEZÓNA!

A je to tady!!! V neděli v hale Tatranu Střešovice startuje nový ročník 2.ligy mužů. A-tým čekají dva zápasy nejdříve s Tornádem Barandov(10:30 hod.) a v 17:00 hod. s F.C. Vorms Praha.


Do týmu se vrací po zranění zad Milan Bachan, pro kterého bude souboj s Tornádem pikantní, jelikož právě z tohoto klubu loni do T.B.C. přestoupil. Na poslední chvíli přestoupil zpět do T.B.C. obránce Vlasta Tůma, který loni hájil barvy Tatranu B. Bohužel se nám před začátkem sezóny nevyhnula zranění a tak utkání nemůže nastoupit elitní útočník Tomáš Pokorný a obránce Lukáš Zajíc. Dalším navrátilec, brankář Milan Karšňák z Tatranu Střešovice ještě nemá dovyřízený přestup a tak se postaví na lavičku, ale v dalším kole, by se již měl objevit mezi tyčemi.


Po x-letech se změní také kapitán mužstva, jelikož D.Műller letos bude spíše nastupovat za B-tým a kdo tedy bude novým kapitánem??? Přijďte se podívat v neděli…uvidíte a ještě podpoříte T.B.C. za 6 body ….:-)


Sestava T.B.C. na neděli:


Novák T. – J.Petříček, J.Sládeček, J.Beščec, D.Malý, V.Tůma – J.Rambousek, R.Černý, J.Kovařík, M. Kovařík, M.Bachan, R.Merhout, L.Leipert, O.Matyáš, J.Pokorný


Sraz hráčů 9:15 u Finančního úřadu.


NEZAPOMEŇTE OBČANSKÉ PRŮKAZY!!!! 

Podobné články

19.12.2022

Tréninky během Vánoc

Od 22.12. – 1.1. jsou všechny tréninky zrušeny. Další trénink tedy proběhne 2.1., kde mají tréninky mladší žáci a výš. Přípravka začne.. číst dále