MUŽI B: 4 BODY S TÝMY Z HORNÍCH PATER TABULKY

V prvním zápase jsme se představili proti doposud 3 celku tabulky FBI Přírodní Vědy a po velice zdařilém výkonu od půlky zápasu jsme zcela po zásluze vyhráli 8:6, protože jak vidno soupeři začal pomalu docházet dech, i když za stavu 1:4 pro Vědy by si na nás určitě nikdo nevsadil ani starou grešli. V utkání si skvěle vedl Tomáš Prošek a Jarda Pokorný kteří vsítili oba hattrick a brankář Max Dorodnych který si 2 přesnými výhozy připsal 2 asistence.

T.B.C.  –  FBI Přírodní Vědy   8 : 6   (1:2,4:3,3:1)

branky a asist.: 10. Pokorný T. (Dorodnych), 21. Prošek (Dorodnych), 23. Pokorný T. (Trčka), 24. Prošek (Rambousek), 30. Pokorný J. (Pokorný T.), 34. Pokorný J. (Pokorný T.), 36. Prošek (Pokorný J.), 45. Pokorný J. (Rambousek).

Ve druhém utkání proti nám stál celek SSK Future B, který vévodí v celku přesvědčivě naší tabulce. S tímto celkem jsme hráli vyrovnanou partii až dokonce střetnutí a tak remíza 5:5 je asi spravedlivá pro obě strany. Ve druhé třetině nám soupeř po proměněném trestném střílení odskočil již na rozdíl 2 branek, kdekdo by čekal že nás to položí, ale náš tým to spíše semklo a zásluhou 2 branek Jana Šimona jsme do kabin odcházeli za stavu 4:4. Na začátku 3 třetiny po rychlé rozehrávce trestného úderu jsme se dokonce dostali po prvé v zápase do vedení ale necelé 3 minuty před konce srovnal soupeř na konečných 5:5 po neskutečné hrubce Martina Kankrlíka, který přihrál hostujícímu soupeři přímo před branku a ten neměl žádný problém vyméct horní růžek branky jistě chytajícímu Milanu Karšňákovi.

T.B.C.  –  SSK Future Praha B   5 : 5   (1:1,3:3,1:1)

branky a asist.: 3. Pokorný J. (Pokorný T.), 19. Prošek (Rambousek), 20. Šimon, 25. Šimon (Pokorný J.), 31. Pokorný T. (Trčka).

Sestava: Dorodnych, Karšňák, Muller, Kankrlík, Randa, Taclík, Vytiska, Šimon, Rambousek, Prošek, Pokorný J., Trčka, Pokorný T.