MUŽI C: O VÍKENDU JASNĚ ZVÍTĚZILI V DERBY!

V sobotu večer se konalo „Berounské Derby“. Přihlíželo 36 diváků, což je na 6. ligu celkem vysoká návštěvnost. Pojďme se kouknout, jak se vše odehrávalo.

T.B.C. Králův Dvůr C – Gladiátor Team Beroun 6:2(2:1, 3:0, 1:1)

Zápas rozehráli lépe domácí, byli na míčku, měli i pár šancí, ovšem střely šly většinou mimo branku. V čase 6:34 se ale konečně prosadil domácí Petr Tauš, který po nahrávce od Petra Kubuše poslal tým T.B.C. do vedení. V čase 8:17 byl vyloučen hráč hostí Jan Vrba, 2 minuty za hru vysokou holí. Přesilovka ale trvala pouze 30 vteřin, kdy se k volnému míčku dostal domácí Lukáš Jirásek, utekl po mantinelu obránci a střelou na vzdálenější tyč zvýšil skóre na 2:0. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, týmy se střídaly v držení míčku, ale nakonec z toho těžili hostí, jelikož po přihrávce od Jana Vítkovského snižoval náskok útočník hostí Bořek Sláma. Po první třetině 2:1.

Druhá třetina jasně patřila domácímu T.B.C. Na úvod byl v čase 1:55 vyloučen hráč domácích Radek Sunkovský, 2 minuty za sekání. T.B.C. přečkalo oslabení v klidu, dokonce se podařilo zvýšit náskok na 3:1, když zpoza branky našel Jirásek volného Tomáše Justa, který byl v dobré střelecké pozici a nebylo pro něj těžké vstřelit branku. Druhá třetina byla celkové o přesilovkách, v čase 4:13 byl vyloučen hráč domácích Kubuš, 2 minuty za sekání. V čase 6:23 vstřelil branku domácí útočník Ivan Darebný, po přihrávce od Tauše a necelou minutu na to další branku, tentokrát po přihrávce od obránce Patrika Svobody. Poté byl v čase 8:41 hráč hostí Jiří Svoboda, 2 minuty za opakované přestupky a v čase 10:27 vyloučen domácí obránce Tomáš Sýkora, 2 minuty za opakované přestupky. Po druhé třetině byl stav 5:1.

Třetí třetina už tolik branek nepřinesla. Hra se přelévala ze strany na stranu a branku vstřelil až v čase 8:20 domácí Darebný, který tak završil svůj hattrick. V čase 10:25 byl vyloučen hráč hostí Jan Ksandr, 2 minuty za bránění ve hře, ale domácí toho nedokázali využít. Naopak po přihrávce od kapitána hostí Pavla Staše ukázal krásnou akci Sláma, když přešel přes čtyři hráče a v oslabení vstřelil branku na konečných 6:2.

Během zápasu byl zraněn při střetu s domácím obráncem Janem Hrušovským útočník hostí Jakub Ksandr. „Mrzí mě to, úmysl v tom určitě nebyl.“ dodal po zápase Hrušovský. Tímto přejeme Jakubovi brzké uzdravení.