Na Stochově starší žáci neporaženi

Na Stochov odjížděl tým starších žáků ve značně oslabené sestavě,  přesto na hře to kupodivu znát nebylo.

Asi nejhorší zápas odehrál náš celek v prvním zápase proti Bohemians 2:2, kde o poločase vedl 2:0, ale slibný náskok neudržel.

branky: Zít (Novák), Uhřík

Druhý zápas ve skupině nás čekal celek Athletics Praha, který dokázal porazit Bohemku 8:2. Kluci předvedli výkon na hranici svých možností a dokázali s Athletics uhrát remízu 5:5. Je jen škoda, že neudrželi v závěru vedení a v poslední minutě obdrželi branku, která nás poslala do souboje o 3 místo.

branky: Novák (Zít), Lešuk (Mahr), Lešuk (Novák), Novák, Novák (Kovács).

V souboji o 3 místo jsme vyzvali Fat Pipe Chodov white, se kterým jsme na prvním turnaji ve skupině prohráli 5:0!!

Zápas to byl od toho před 14 dny úplně odlišný a naši starší žáci ho zvládli v konečném skóre 10:7!!

Branky: 3x Lešuk (Kovács,Novák), 3x Mahr (Piskáček,) Novák (Lešuk),                   Prokeš (Mahr), Uhřík (Šimon), Zavoral (Lešuk).

sestava: Křeček, Kovács, Zít, Piskáček, Šimon, Zuska, Lešuk, Mahr,                         Novák, Zavoral, Uhřík, Prokeš a Mikulášek.

Další turnaj nás čeká v sobotu 15.10. na hale Eagles Praha.

Pořádajícím oddílem jsou Vosy Praha a za soupeře máme ve skupině právě domácí tým Vosy Praha a Floorball club Falcon.

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále