LUCERN Králův Dvůr

NA ÚVOD FINÁLOVÉ SÉRIE PROHRA, ALE I REKORD

Finále NFL západ už ve svém úvodu přepsalo dějiny. Padl rekord návštěvnosti domácích utkání T.B.C. Vzývané tři stovky se skutečně dostavily a fanoušci obou táborů vytvořili atmosféru hodnou finále.
A hráči nezůstali pozadu. Hrál se florbal slušné úrovně. Ve vyrovnaném utkání se čekalo na první gól až do 15. minuty, v přesilovce po vyloučení Kaláta za blokování Kováříkovy hole Horký dorazil Kubertovu střelu. Radost trvala 21 vteřin, do vyrovnání Smutného. V 1. třetině jsme měli dvojnásobný počet střel, skóre však zůstalo nerozhodné.
Druhé dějství začali aktivněji hosté a jejich nebezpečné kombinace nás držely v obranném pásmu. Nic ale netrvá věčně a byli jsme to opět my, kdo šel v polovině třetiny do vedení, když Vágner šikovně tečoval Križkovu střelu. Po šesti minutách vrátil nerozhodný stav Velechovský. V závěru třetiny se podařilo odskočit o dvě branky – nejprve se trefil Križko bombou z levého křídla a pak z opačné strany Šebor. Gólem „do šatny“ ale korigoval Kalát.
Gólem „ze šatny“ pak ve druhé minutě třetí části vyrovnal Hlavička. V závěru vyrovnaného zápasu nás Traverza dokázala přetlačit a rezultoval z toho gól Hrona. Hosté se poprvé ujali vedení, které už nepustili. Při naší power play pečetil do prázdné brány Velechovský, po utkání vyhlášený nejlepším hráčem Mukařova. Z našich řad byl vybrán gólman Novák.
T.B.C. Králův Dvůr – TJ Sokol Mukařov – Tago Mago 4:6 (1:1, 3:2, 0:3)
střely: 26:20 (11:6, 11:9, 4:5)
vyloučení: 0:1
využití: 1:0
diváků: 308

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT