LUCERN Králův Dvůr

Naše hala, náš hrad! Starší žáci využili domácí prostředí a třikrát zvítězili.

Starší žáci se v neděli představili v domácí hale, kde je čekala tři utkání, ve dvou z nich náš tým jasně dominoval. Proti Olympu se naši hráči tahali o výsledky, nakonec ovšem bylo T.B.C. úspěšnější a celý turnaj vyhrálo. Osmnácti body se blýskl Tobiáš Uhřík.

S Benešovem a Rudnou jsme dominovali. Oba zápasy byly ve skutečnosti podobné, drželi jsme se po většinu zápasu na balónku a hráli skvěle. Rychlá kombinační hra se spousty přihrávkami dělala soupeřům velké problémy. Oba celky s naší hrou byli zaskočené a vůbec si s námi nevěděli rady. Bylo vidět, že jsme dobře připraveni na zápasy. Líbilo se mě hlavně, že jsme hráli týmově a nikdo nesóloval ani za tak vysokého stavu. Soupeři se museli cítit jak na kolotoči, hrát téměř celý zápas bez balónku musí být frustrující. S těmito zápasy jsem byl spokojen, dodržovali jsme taktické věci, které byli dány před zápasy.

Zápas s Olympem jsme si zavařili sami, hned v úvodu si necháme dát dva zbytečné góly, takový vstup do zápasu by se neměl stávat, musíme se na ty začátky více koncentrovat. Důležité ale bylo, že jsme hráli v domácí hale a naši fanoušci nás hnali za rychlým vyrovnáním. Zápas byl poměrně dost tvrdý a rychlý. Po nepovedeném začátku, který se nám nepovedl, se postupně naše hra zlepšovala a ve střední pasáži jsme opět hráli velmi dobře a utkání otočili z 0:2 na 5:2 a zdálo se, že kráčíme pohodlně za druhém vítězstvím ve skupině. Jenže konec paradoxně patřil hostům. Po zbytečných hrubých chybách jsme soupeři darovali dva góly a Olymp se dostal v závěru do zápasu. Začátek a konec zápasu byl z naší strany nepovedený, kde jsme dělali zbytečné chyby a ztráceli mnoho balónků. Jsem rád, že se nám nakonec povedlo zvítězit i když výkon v tomto zápase nebyl zrovna přesvědčivý.

T.B.C. – Benešov 10:2
T.B.C. – OLYMP  6:4
T.B.C. – Rudná 10:1

Závěrem chci poděkovat našim fanouškům a rodičům, které nás přišli do sportovní haly podpořit.
Vyhrát domácí turnaj bylo povinností, jelikož to byl 4. výkonnostní koš a myslím, že se nám to společně povedlo na jedničku!

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT