Králův Dvůr

Naše hala, náš hrad! Starší žáci využili domácí prostředí a třikrát zvítězili.

Starší žáci se v neděli představili v domácí hale, kde je čekala tři utkání, ve dvou z nich náš tým jasně dominoval. Proti Olympu se naši hráči tahali o výsledky, nakonec ovšem bylo T.B.C. úspěšnější a celý turnaj vyhrálo. Osmnácti body se blýskl Tobiáš Uhřík.

S Benešovem a Rudnou jsme dominovali. Oba zápasy byly ve skutečnosti podobné, drželi jsme se po většinu zápasu na balónku a hráli skvěle. Rychlá kombinační hra se spousty přihrávkami dělala soupeřům velké problémy. Oba celky s naší hrou byli zaskočené a vůbec si s námi nevěděli rady. Bylo vidět, že jsme dobře připraveni na zápasy. Líbilo se mě hlavně, že jsme hráli týmově a nikdo nesóloval ani za tak vysokého stavu. Soupeři se museli cítit jak na kolotoči, hrát téměř celý zápas bez balónku musí být frustrující. S těmito zápasy jsem byl spokojen, dodržovali jsme taktické věci, které byli dány před zápasy.

Zápas s Olympem jsme si zavařili sami, hned v úvodu si necháme dát dva zbytečné góly, takový vstup do zápasu by se neměl stávat, musíme se na ty začátky více koncentrovat. Důležité ale bylo, že jsme hráli v domácí hale a naši fanoušci nás hnali za rychlým vyrovnáním. Zápas byl poměrně dost tvrdý a rychlý. Po nepovedeném začátku, který se nám nepovedl, se postupně naše hra zlepšovala a ve střední pasáži jsme opět hráli velmi dobře a utkání otočili z 0:2 na 5:2 a zdálo se, že kráčíme pohodlně za druhém vítězstvím ve skupině. Jenže konec paradoxně patřil hostům. Po zbytečných hrubých chybách jsme soupeři darovali dva góly a Olymp se dostal v závěru do zápasu. Začátek a konec zápasu byl z naší strany nepovedený, kde jsme dělali zbytečné chyby a ztráceli mnoho balónků. Jsem rád, že se nám nakonec povedlo zvítězit i když výkon v tomto zápase nebyl zrovna přesvědčivý.

T.B.C. – Benešov 10:2
T.B.C. – OLYMP  6:4
T.B.C. – Rudná 10:1

Závěrem chci poděkovat našim fanouškům a rodičům, které nás přišli do sportovní haly podpořit.
Vyhrát domácí turnaj bylo povinností, jelikož to byl 4. výkonnostní koš a myslím, že se nám to společně povedlo na jedničku!

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…