LUCERN Králův Dvůr

Naše nejmladší kategorie odehrála své zápasy v Benešově.

Elévové se o víkendu vydali do Benešova, kde měli odehrát další tři soutěžní utkání.

Foto: Petr Kasal

V prvním zápase nás čekal tvrdý soupeř, a to sice Mukařovská Traverza. Nikdo na ní ale nemlátil kovou tyčí, aby naše hochy probudil, takže jsme po pár minutách prohrávali 3:0. Herně to z naší strany nebyla žádná sláva, Mukařov byl prostě lepší a zaslouženě vyhrál 6:3.

To druhý zápas, proti domácímu Benešovu, to už byla jiná podívaná. Kluci se trochu probudili a začali hrát. V utkání jsme šli do vedení a vypadalo to nadějně. Slibný výsledek jsme ale bohužel neudrželi a nakonec brali, i díky famóznímu Honzíkovi P. v bráně, remízu 4:4. Ve svém druhém zápase pak Benešov zabral a byť prohrál, tak díky lepšímu skóre nás odsoudil k zápasu o páté místo.

V něm jsme změřili síly se střešovickým Tatranem. Velkého jména jsme se nezalekli a občas jsme si dělali na hřišti doslova co jsme chtěli. Z místy drtivé převahy jsme se vyšvihli do vedení 3:0 a vše nasvědčovalo tomu, že to bude jízda. Tatran ale zbraně nesložil a dvěma slepenými góly korigoval na 3:2. Naštěstí se jako správný kapitán projevil Lukáš V. a dvěma dělovkami vnesl klid na naše florbalky. Na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 6:3 pro naše barvy.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT