Králův Dvůr

Naše nejmladší kategorie odehrála své zápasy v Benešově.

Elévové se o víkendu vydali do Benešova, kde měli odehrát další tři soutěžní utkání.

Foto: Petr Kasal

V prvním zápase nás čekal tvrdý soupeř, a to sice Mukařovská Traverza. Nikdo na ní ale nemlátil kovou tyčí, aby naše hochy probudil, takže jsme po pár minutách prohrávali 3:0. Herně to z naší strany nebyla žádná sláva, Mukařov byl prostě lepší a zaslouženě vyhrál 6:3.

To druhý zápas, proti domácímu Benešovu, to už byla jiná podívaná. Kluci se trochu probudili a začali hrát. V utkání jsme šli do vedení a vypadalo to nadějně. Slibný výsledek jsme ale bohužel neudrželi a nakonec brali, i díky famóznímu Honzíkovi P. v bráně, remízu 4:4. Ve svém druhém zápase pak Benešov zabral a byť prohrál, tak díky lepšímu skóre nás odsoudil k zápasu o páté místo.

V něm jsme změřili síly se střešovickým Tatranem. Velkého jména jsme se nezalekli a občas jsme si dělali na hřišti doslova co jsme chtěli. Z místy drtivé převahy jsme se vyšvihli do vedení 3:0 a vše nasvědčovalo tomu, že to bude jízda. Tatran ale zbraně nesložil a dvěma slepenými góly korigoval na 3:2. Naštěstí se jako správný kapitán projevil Lukáš V. a dvěma dělovkami vnesl klid na naše florbalky. Na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 6:3 pro naše barvy.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…