NOVÁČEK NEDAL BODY LACINO

Téměř stovka domácích diváků hnala nováčka Národní ligy do útoku a ten přání vyslyšel. Občas ale zapomínal na obranu. První gól lovil domácí brankař Macek ze sítě už v první minutě. Přes šance na obou stranách se skóre měnilo až 73 vteřin před přestávkou, kdy T.B.C. v přesilovce potrestal faul strakonického Stejskala na Kračunova.

Po necelé půlminutě druhého dějství domácí korigovali, pak ale T.B.C. odskočil na tříbrankový rozdíl. Bojovný tým

Strakonic to nezabalil, naopak se mu podařilo vyrovnat. Do přestávky ale vrátil hostům vedení Sluka.
Ten byl v 7. minutě třetí části vyloučen za hru vysokou holí, T.B.C. ale oslabení přestál, stejně jako po vyloučení Horkého za nedovolené vrážení v polovině třetiny. Ubráněné přesilovky zásadně nahlodaly snahu domácích o zvrat v utkání. T.B.C. totiž čelil tlaku Strakonic, kouč Karšňák byl nucen stáhnout setavu na dvě formace. Ani Králodvorští nevyužili početní výhodu po faulu Nováka na Horkého, ale krátce po jeho vypršení pojistil vedení svým druhým golem Križko. Vyloučení Svobody za vrážení v poslední minutě bylo už příliš pozdní, než aby domácí výsledek ještě upravili.
Patrik Svoboda byl nakonec vyhlášen nejlepším hráčem T.B.C.
FBC Strakonice – T.B.C. Králův Dvůr 4:6 (0:2, 4:3, 0:1)
branky (asistence) T.B.C.: 00:58 Nathan Kračunov (Petr Duchek), 19:41 Radek Križko (Patrik Svoboda), 24:39 Michal Kubert (Patrik Svoboda), 27:54 Jaroslav Pokorný (Jakub Votava), 36:54 Marek Sluka (Jan Petrmichl), 58:24 Radek Križko (Petr Duchek)
střely: 32:24
vyloučení: 2:3