Králův Dvůr

O CO HRAJÍ NAŠE DRUŽSTVA – 2.DÍL POSLEDNÍ!

MUŽI A:

Áčko o víkendu změří síly v Chomutově s Anus Kadaň a s Vipers Most. Mohli bychom ještě bojovat o třetí příčku, ale musíme porazit Most a Kadaň minimálně o 3 branky, ale Kadaň by ještě musela prohrát se Spartou Praha. A tak to vypadá, že se budeme prát s Chodovem o čtvrté místo, avšak oproti minulému roku můžeme skončit nejhůře pátí. K poslednímu turnaji cestujeme bez několika opor, ale s novými posilami. K utkání necestují obránce Medřický a útočník Černý, který v minulém kole skvěle pomohl Béčku za postupem. A hráči Šimon, Petříček, David, Novák a Besser pojedou pomoci Béčku s postupem. Avšak po roce stráveném v Anglii, již opět bude s námi elitní útočník, tedy spíš nahrávač, Rambousek. Také bude jedna premiéra v našem dresu, kdy T.B.C. dres oblékne Martin Podlešák, hokejista, který celou zimu strávil v Americe na farmě Phoenixu Coyotes.

MUŽI B:

Avšak ještě důležitější zápasy čekají naše Béčko, to se představí v Rokycanech. Půjde o hodně, když totiž porazí Domažlice i Stříbro, mohou se bez ohledu na ostatní výsledky radovat s postupu do 1.Severozápadní ligy. V případě jedné prohry nebo remízy by museli čekat na zaváhání Rokycan, ale ty hrají až poslední utkání dne a ještě s Domažlicemi, které již soutěž zaslouženě vyhráli a postupují, ale i za těchto okolností pořád bojují o každé vítězství. Vzhledem k možnosti postupu bylo Béčko posíleno o hráče s Áčka jako v minulých kolech, představí se: brankář Novák, obránce Petříček, David a útočníci Šimon a Besser. (MK)

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…