LUCERN Králův Dvůr

O CO HRAJÍ NAŠE DRUŽSTVA?

MUŽI A:

Áčko čekají poslední dva turnaje, tedy boj o posledních osm bodů. V tabulce nám zatím patří 5. místo s jednobodovou ztrátou na našeho sobotního soupeře Chodov B a dva body nám chybí na třetí Anus Kadaň. A tak se v závěrečných kolech můžeme poprat o třetí místo v lize. Áčko má kompletní kádr, nikdo z hráčů, kteří odehráli převážnou část sezóny není zraněn a ani by neměl chybět. Ale jelikož Béčko bude v sobotu ve stejný den bojovat o postup, tak budou někteří hráči uvolněni, aby pomohli s postupem(viz.níže).

MUŽI B:

Béčko po střídavých výkonech a spíš bych řekl po „aklimatizaci“ na florbalovém poli, zvedlo svoje výkony a výsledkem je, že v závěrečných čtyřech zápasech budou bojovat o postup do 1.Severozápadní ligy. Vzhledem k této šanci odcestují k zápasům i někteří hráči z Áčka. Posily pro Béčko: v brance se představí Novák, obránce Petříček, útočníci Šimon, David, Leipert, Randa, ale konečná nominace bude známa až v pátek a může dojít ke změnám.

ŽÁCI:

Žáci začali letošní sezónu několika nešťastnými prohrami. Bylo to i tím, že mužstvu opustili někteří klíčový hráči, Olšiak(Tatran Střešovice) a zbytek hráčů přešlo vzhledem k věku do Béčka mužů(Kovařík, Šmatlák, …). V posledních zápasech se mužstvo již rozkoukalo a podává kvalitní výkony, hlavním tahounem se ukazuje M.Hadač, který střílí většinu branek. A tak v posledních dvou utkáních se pokusíme vyhrát a zakončit sezónu úspěšně.(MK)

Podobné články

15.09.2020

Středeční tréninky 16.9. zrušeny

Z důvodu montáže velkoplošné obrazovky na hale jsou všechny tréninky ve středu 16. září zrušeny. Čtvrteční tréninky se již pravděpodobně uskuteční,…

13.09.2020

Každý gól pro Babu

Dnes začíná Národní liga a ještě před startem vás chceme informovat, že hráči svými góly opět budou pomáhat dobré věci! Za…