LUCERN Králův Dvůr

Oddíl od dnešního dne ruší tréninky.

Zdravím všechny naše členy, jejich rodiče a trenéry,

bohužel doba je taková, jaká je a i my musíme respektovat vládní nařízení. A tak počínaje dnešním dnem jsme nuceni zastavit všechny tréninky všech kategorií. Tréninky jsou zrušeny aktuálně do 26.10.2020.

Přiznám se, že jsme uvažovali o náhradních trénincích na venkovních sportovištích, ale vzhledem k tomu, že v posledních 14 dnech se objevil Covid-19 i u našich několika hráčů, které pak znamenali pro nás náročnou součinnost s hygienickou stanicí, kde jsme pomáhali s trasováním a pro spousty z Vás to pak zapříčinilo starosti, tak jsme se rozhodli vše na 14 dní zastavit. Věříme, že nám to pomůže a budeme si pak opět naplno a společně náš sport užívat.

Co se týká víkendových zápasů a turnajů, tak by se měly ještě odehrát a to včetně námi pořádaného domácího turnaje juniorů.

Přeji všem za celé vedení našeho oddílu pevné zdraví a sledujte náš web a naše facebookové stránky pro aktuální informace.

Hezký den Milan Karšňák, předseda spolku

Podobné články

07.10.2020

Junioři navázali na předchozí úspěchy!

Poslední zářijovou neděli odehráli junioři Lucernu další kolo své soutěže. Nejdříve naše juniory čekal tým FBC Pitbulls Kolín a poté Panthers…