Králův Dvůr

Oddíl od dnešního dne ruší tréninky.

Zdravím všechny naše členy, jejich rodiče a trenéry,

bohužel doba je taková, jaká je a i my musíme respektovat vládní nařízení. A tak počínaje dnešním dnem jsme nuceni zastavit všechny tréninky všech kategorií. Tréninky jsou zrušeny aktuálně do 26.10.2020.

Přiznám se, že jsme uvažovali o náhradních trénincích na venkovních sportovištích, ale vzhledem k tomu, že v posledních 14 dnech se objevil Covid-19 i u našich několika hráčů, které pak znamenali pro nás náročnou součinnost s hygienickou stanicí, kde jsme pomáhali s trasováním a pro spousty z Vás to pak zapříčinilo starosti, tak jsme se rozhodli vše na 14 dní zastavit. Věříme, že nám to pomůže a budeme si pak opět naplno a společně náš sport užívat.

Co se týká víkendových zápasů a turnajů, tak by se měly ještě odehrát a to včetně námi pořádaného domácího turnaje juniorů.

Přeji všem za celé vedení našeho oddílu pevné zdraví a sledujte náš web a naše facebookové stránky pro aktuální informace.

Hezký den Milan Karšňák, předseda spolku

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…