POHÁR ČESKÉ POJIŠŤOVNY 2012: VÝHRA NAD WIZARDS PRAHA A POSTUP!

Po kvalitní přípravě a také úspěšnénu vystoupení na přípravných turnajích( X3M Berlín Open = 2.místo, Gold Cup Liberec = 2.místo), ačala včera ostrá sezóna ato utkáním 3.kola Poháru Čské pojišťovny proti dobře známým Wizardům!

Do utkání jsme vstoupili velice nekoncetrovaně a už ve druhé minutě jsme prohrávali 0:2! Ale ještě do konce první části se nám podařilo vyrovnat na 2:2! V polovině druhé třetiny se nám podařilo dostat dovedení po střele Tauše k tyči. Bohužel soupeř v poslední minutě druhé třetiny srovnal a v posledních sekundách mohlo být ještě hůře, když se do brejku dostal domácí Smutný, ale skvělým zákrokem nás Novák zachránil a tak se šlo do třetí třetiny za stavu 3:3! Třetí třetina byla opatrná a jak se později ukázalo rozhodlo, že jsme dobře ubránili dvě zbytečná vyloučení a utkání rozhodla nejhezčí akce po ose Kubert, Merhout a skórující Bachan! 4:3 hotovo a postup do 4.kola!

Ve čtvrtém kole nás čeká tým Lovosic, který si překvapivě poradil s Jabloncem a zvítězil na 8:7!

Sestava T.B.C.: Novák, Červinka – Hušák, Michálek, Kubert, Malý, Lukavský – Pokorný T., Matyáš, Pokorný J., Merhout, Bachan, Horký, Tauš, Vágner, Votava, Holý

Branky T.B.C.: Pokorný T., Kubert, Tauš a Bachan