Králův Dvůr

POHÁR ČESKÉ POJIŠŤOVNY MUŽŮ: VÝHRA NAD LOVOSICEMI A PŘIJEDE EXTRALIGOVÝ LIBEREC!

Muži hned na úvod sezóny přepisují historii T.B.C., když si ve 4.kole poháru České pojišťovny poradili s Lovosicemi a postoupili poprvé v historii do osmifinále, kde přivítají extraligový Liberec v domácí hale v Králově Dvoře!

T.B.C. – ASK Lovosice LFP 5:4 po prodloužení

Již před zápasem jsme byli upozorňováni na tvrdou hru soupeře od týmů, kteří s nimi hrají častěji. Bohužel vše potvrdilo i v zápase, když k tomu přispěli i samotní rozhodčí, kteří pískali na obě strany se spoustou chyb, což napomohlo další nervozitě a jiskření na hřišti.

Zápas byl hodně tvrdý, nám trvalo chvilku si zvyknout na tvrdou hru Lovosic a spíše jsme se soutředili na výroky rozhodčích než na náš samotný výkon. Zápas jsme odehráli na tři lajny, což nám hodně pomohlo na konci zápasu, kdy soupeř odešel fyzicky a nám se podařilo otočit utkání z 1:3 na 4:3, bohužel jsme tři minuty před koncem dostali po brejkové situaci branku na 4:4 a o postupujícím muselo rozhodnout prodloužení. Tam to jako správný kapitán vzal na sebe Tomáš Pokorný a poslal nás do osmifinále poháru proti EXTRALIGOVÉMU LIBERCI!!

Branky T.B.C.: 2 Bachan, Tauš, Kubert a T. Pokorný!

OSMIFINÁLE: T.B.C. – FBC LIBEREC 2.ŘÍJNA 2012 OD 19:30 hod., HALA KRÁLŮV DVŮR!

(MK)

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…