LUCERN Králův Dvůr

POHÁR OPOUŠTÍME SE VZTYČENOU HLAVOU

Ve čtvrtek 16. října byl v Králově Dvoře k vidění pohledný florbal. Vidělo jej 130 diváků. Domácí T.B.C. přivítal v rámci Poháru České pojišťovny čerstvě extraligový tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Papírový favorit se ujal vedení v polovině první třetiny (Svoboda), druhou trefu přidal ve 14. minutě Dolejš. Už po 18 vteřinách však korigoval Kubert. Následný tlak domácích zúročil vyrovnáním Križko. No a dvě vteřiny před sirénou zařídil vedení T.B.C. Kovářík.
V šesté minutě druhého dějství přidal čtvrtý gól Križko a připravil vinohradského gólmana Buchtu o práci. Nahradil jej Chamrád. Hosté pak zařadili vyšší rychlostní stupeň a do konce třetiny se jim podařilo vyrovnat.
Tři trefy v rozmezí pěti minut třetí části přiměly domácího kouče k čerpání oddechového času. Pomohlo to. Góly T. Pokorného a Vágnera upravily skóre na nejtěsnější rozdíl. V závěrečném tlaku T.B.C., umocněném power-play, se bohužel vyrovnat nepodařilo, naopak rozhodl smolný vlastní gól.
Královák byl extraligistům důstojným soupeřem a přes prohru si notně pozvedl sebevědomí.

T.B.C. Králův Dvůr – TJ Sokol Královské Vinohrady 6:8 (3:2,1:2, 2:4)
branky (asistence) Králova Dvora: 13:54 Michal Kubert (Roman Merhout), 18:21 Radek Križko (Marek Sluka), 19:58 Patrik Kovářík (Jakub Votava), 25:23 Radek Križko (Tomáš Pokorný), 48:01 Tomáš Pokorný (Marek Vágner), 48:58 Marek Vágner (Radek Križko)
střely na branku: 26:26 (7:6, 4:7, 15:13)
vyloučení: 1:1
využití: 0:1
diváků: 130

15.01.2019

Podpořte těžce zraněného Radka Zelinku

Náš oddíl pořádá dobročinnou sbírku na podporu kadaňského hráče Radka Zelinky, který utrpěl vážná zranění při nočním incidentu na začátku…

14.01.2019

Elévové na Chodově dvakrát vítězní

Naše nejmladší kategorie se vydala odehrát své první zápasy v roce 2019 na pražský Chodov. Vzhledem k sněhové nadílce na horách, kterou…