LUCERN Králův Dvůr

Postup v poháru

Po nedělní porážce v lize nebyl čas na nějaké přehnané „foukání bebíčka“. Hned v úterý totiž následoval zápas 3. kola Poháru ČP proti pražskému diviznímu celku Bučis Team. Ten má vysoké ambice do budoucna. Nejviditelnějším jejich potvrzením je šéf střídačky – dlouholetý trenér elitních Střešovic a Mladé Boleslavi Jan Zahálka.

Ilustrační foto: Pavel Paluska

Utkání začalo vzpomínkou na neděli – hned první střela soupeře se ujala. Na vyrovnání se borci T.B.C. nadřeli, domácí byli ještě plní sil. Až na konci první části srovnal kapitán Horký. Králodvorští působili vyzrálejším, zkušenějším dojmem. Mladý Bučis Team sázel na dravý, „hladový“ herní projev. Nebezpečná útočná hra ale nebyla podpořena adekvátní kvalitou v obraně.

Ještě jednou šli Pražané do vedení, když využili početní převahy po vyloučení Kováříka za blokování hole. Pak se už projevila kvalitativní převaha a lepší kondice Králodvorských, kteří postupně otočili skóre. Při závěrečné ofenzívě domácích podržel T.B.C. gólman Kohout.

FC Bučis Team – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

branky (asistence) T.B.C.: 18:39 Karel Horký (Marek Sluka), 33:33 Michal Nový (Jan Olšiak), 35:37 Jáchym Syrovátko (Patrik Kovářík), 39:08 Tomáš Fait (Martin Štěpnička), 46:58 Martin Štěpnička (Tomáš Fait), 57:11 Matěj Kodl (Jan Petrmichl)

vyloučení: 1:1, využití: 1:0

Autor: Petr Šikola

Podobné články

06.02.2020

Junioři se z Kobylis vrátili bez bodu

V prvním únorovém víkendu se vydali naši junioři k dalšímu turnaji 2. ligy juniorů do pražských Kobylis, kde je nejprve čekal zápas…

05.02.2020

Členské příspěvky do 15. února

Oznamujeme členům klubu, že členské příspěvky na druhé pololetí sezóny 2019/2020 je potřeba uhradit do 15. února klubovému sekretáři Tomáši Pokornému…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT