PRAGUE GAMES 2012: BEZ VÍTĚZSTVÍ NENÍ ÚSPĚCH!

Jako každý rok se T.B.C. Králův Dvůr zúčastnil největšího světového turnaje maládeže Prague Games. I letos se přihlásili pouze do kategorie B18 kde smějí nastupovat hráči věkem spadající do juniorského věku. Kádr Králova Dvora byl však z půlky složen věkem z ještě mladších hráčů, navíc většina hráčů je právě ve fyzické přípravě a florbalku už skoro dva měsíce na tréninku neviděla. Podle toho vypadaly i výsledky na celém turnaji.

V prvním utkání ve skupině byl soupeřem T.B.C. švédský celek Gavle IBK, který předvedl pohledný kombinační florbal a po zásluze zvítězil 8:0. Druhým soupeřem Královodvorským byl letošní postupující do juniorské první ligy TJ JM Chodov. Hra T.B.C. se o malinko zlepšila přesto z toho byla další prohra 1:5, když jediný gól dal hráč zapůjčený pro tento turnaj z TJ Sokol Mukařov, Adam Šejnost.

Druhý den čekal jako první soupeř hráče Králova Dvora tým z Valašských Klobouků, bohužel i tento nejslabší celek skupiny uštědřil T.B.C. porážku 0:1 a to hlavně díky pokračující naprosté střelecké impotenci. Poslední zápas a poslední prohru ve skupině znamenal souboj se Strakonicemi a to v poměru 1:3, když jediný gól za T.B.C. dal Dan Krob dorážkou při přesilovce.

Po tomto poslední utkání proběhla v šatně Králova Dvora menší bouřka, jelikož trenér T.B.C. rozhodně nebyl spokojený s nasazením všech hráčů a do dalšího zápasu, kterým byl souboj s IBK Mobster(tým složený z juniorů Pardubic), stáhl sestavu.

Toto utkání již o všechno, jelikož už bylo součástí play off, však opět začalo lépe pro soupeře, který se v osmé minutě ujal vedení. Od této chvíle ale hráči T.B.C. konečně začali předvádět, že florbal hrát umí, ale hoří na tragické koncovce. Přesto se gólu necele dvě minuty před konce utkání dočkali. Po individuálním průniku Kroba po pravém křídle. Bohužel toto vedení nevydrželo ani minutu a po nedůrazu v obraném pásmu se od pravého mantinelu vytočil hráč soupeře a téměř ze středu nekompromisně zavěsil pod víko a ukončil tím působení Kralova Dvora na letošních Prague Games.