PROTI ORCE ZASE O JEDINÝ GÓL

ASK TEMPISH Orka Čelákovice – T.B.C. Králův Dvůr 4:5 (0:1, 3:3, 1:1)
branky (asistence) T.B.C.: 13:11 Radek Križko, 23:28 Karel Horký (Roman Merhout), 27:42 Tomáš Pokorný (Martin Halberštát), 38:06 Nathan Kračunov (Radek Križko), 55:12 Jan Petrmichl (Tomáš Pokorný)
střely: 25:27 (9:9, 8:10, 8:8)
vyloučení: 2:2
využití: 0:1

V Čakovicích T.B.C. ukázal svou lepší, bojovnou  tvář. V první třetině Králodvorští „na place“ dominovali, domácí se neprosadili ani v přesilovce po vyloučení Horkého. Z převahy ale T.B.C. vytěžil jediný gól z hole Križkovy.

Druhá třetina byla herně vyrovnanější, což se projevilo i gólově. Vedení T.B.C. zvýšil Horký. Po korekci domácího Schwana vrátil dvougólový odstup T. Pokorný. Sny domácích o zvratu rušil svým výkonem výborný Fibiger v naší brance. V polovině třetiny přesto snížil Šeda, navíc byl po chvíli vyloučen Duchek. Domácí ale přesilovku nevyužili, na rozdíl od hostí, kteří potrestali Šedův faul na Horkého. Minutu před sirénou ale gól čelákovického Kubíka vrátil skóre nejtěsnější rozdíl.

V deváté minutě poslední třetiny se podruhé trefil Schwan a bylo vyrovnáno. V nejméně vhodnou chvíli pro domácí přišel faul Doutnáče na Duchka, nebyl ale gólově potrestán. Vítěznou trefu zaznamenal Petrmichl pět minut před koncem. Skóre už se nezměnilo ani při závěrečné power-play Orky. Z Čakovic odvážíme tři cenné body.