PRVNÍ BODY B-TÝMU!!!

Svou premiéru si o minulém víkendu odbyl i náš B-tým. Nutno říci, že to byla premiéra zdařilá a hráči pod vedením trenéra Milana Karšňáka si do tabulky připsali první 4 body.

Našim prvním soupeřem bylo Kladno Raisins. Soupeř využil našich úvodních závahání a již v polovině 2.minuty utkání prostřelil, jinak ve zbytku zápasu bezchybného, M.Dorodnycha. Naše odpověď na sebe nedala dlouho čekat a již za půl minuty srovnal M.Kovařík. Zbytek třetiny výhradně patřil J.Šimonovi, který zaznamenal 2 branky a přihrávku.

Druhá třetina byla zcela v naší režii. Soupeře jsme jasně přestříleli a na světelné tabuli po konci 2. třetiny svítil stav 10:1 v náš prospěch.Poslední část přinesla florbal téměř bez obran. Soupeř si vytvořil několik slibných střeleckých příležitostí, ale Dorodnycha se jim opět podařilo překonat až 6 vteřin před koncem utkání, kdy došlo k nedorozumění mezi obránci.

Druhé utkání proti Kerio Plzeň nenabídlo takové brankové žně jako první zápas, ale zato se ve skvělém světle blýskl kapitán L.Zajíc a především D.Tkadlec, který svými přihrávkami a dobrým pohybem často zesměšnil obránce Plzně.

VÝSLEDKY:

TBC – SK Kladno Raisins 13:2 (4:1,6:0,3:1)

Branky TBC: Kovařík(Slomek),Šimon(Leipert),Šimon(Leipert),Merhout(Šimon),Tkadlec(Zajíc),Sládek(Slomek),Merhout(Leipert),Zajíc(Tkadlec),Červenka(Beščec),Šimon(Merhout),Slomek(L.Müller),Randa(Šmatlák),Miko(Tkadlec)

TBC – Kerio Plzeň 6:1 (3:0,1:1,2:0)

Branky TBC: Leipert(Sládek),Tkadlec(T.Novák),Zajíc(Tkadlec),David(Petříček),Zajíc(Tkadlec),Merhout