Králův Dvůr

Starší žáci Boys brali na turnaji druhé místo!

Tým Starších žáků Boys se utkal se svými soupeři v pražských Střešovicích. Takto hodnotil jednotlivá utkání trenér Norbert Hirshcbrich.

Archivní foto od Petra Kasala

První zápas výhra 7:0 nad Slavií Praha. Tento zápas jsme měli od začátku plně pod kontrolou a pohodlně jsme si došli pro vysoké vítězství.

Druhý zápas jsme odehráli proti Olympu Apolón (6:4) do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned po jedenácti vteřinách jsme vedli 1:0 a nechali jsme se uchlácholit. Soupeř tak dokázal do konce třetiny otočit na 4:3. Po přestávce s upravenou sestavou jsme zvládli tento zápas nakonec zlomit v náš prospěch.

Třetí zápas jsme odehráli proti Tatranu Střešovice který jsme prohráli 5:2. Hra byla velmi vyrovnaná, ale chyby v naší rozehrávce a velký pressing soupeře, se kterým jsme se nedokázali vyrovnat nás stálo zápas. závěrem bych chtěl všem hráčům, kteří dnes nastoupili poděkovat za dnešní turnaj, který pro nás znamená 2. místo

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…