LUCERN Králův Dvůr

Starší žáci Boys na domácím turnaji dominovali

V neděli jsme v naší domácí hale pořádali turnaj starších žáků. Náš tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Boys předváděl výborné výkony a po třech vítězství celý turnaj vyhrál.

T.B.C. – FBC Žraloci Příbram 5:3

První zápas jsme odehráli proti Žralokům Příbram. Zápas začal z naší opatrně. První gól jsme vstřelili v probíhající 7. minutě. Žraloci následně přitvrdili hru a tvrdým zákrokem hráč Žraloků poslal domácího Lišku na mantinel. Z následné přesilovky jsme zvýšili na 2:0. Ve 2. půli jsme přidali ještě další gól, ovšem soupeř krátce na to snížil. My jsme přidali ještě dva góly, a to bylo z naší strany vše. Soupeř už pouze korigoval na konečných 5:3.

FBC Jeleni Unhošť – T.B.C. 4:5

Začátek zápasu se nám silně nevyvedl a prohrávali jsme po 1. minutě 2:0. Zápas se nám do poločasu povedlo srovnat. V druhé polovině jsme se dlouho se soupeřem přetahovali a v koncovce zápasu jsme zápas rozhodli v náš prospěch.

T.B.C. – Floor Maniacs Mělník 4:2

Zápas probíhal podobně jako ten druhý. S tím rozdílem že jsme soupeře nenechali utéct do dvoubrankového vedení. O našem vítězství jsme rozhodli opět v závěrečné čtyřminutovce a zbytek zápasu jsme si pohlídali.

Autor: Norbert Hirschbrich