LUCERN Králův Dvůr

Starší žáci Boys slaví druhý postup v řadě!

Po postupu z předešlého turnaje, jsme se ve skupině nejprve střetli s týmem FBC JELENI UNHOŠŤ a následně s týmem SSK Future ZŠ Brána jazyků.

Foto: Norbert Hirschbrich

Do prvního zápasu jsme vstoupili odhodlaně a během úvodních 6 minut jsme vedli 2:0. Toto vedení jako by nás uspokojilo a soupeř v desáté minutě snížil na 2:1 a za další půl minutu bylo vyrovnáno. Ovšem hned během 15 vteřin jsme si vedení vrátili zpět a do konce poločasu jsme přidali ještě jeden gól. Druhá polovina byla hodně nahoru a dolů. Když v čase 19:08 soupeř vyrovnal na 5:5, museli jsme upravit formace, a to přineslo své ovoce. Krátce po vyrovnávacím gólu jsme vstřelili 6. gól a pak již pouze přidávali další. Skóre se tedy zastavilo na konečných 9:5 pro naše barvy.

Druhý zápas byl již od prvního střídání o poznání těžší. Soupeř nás tlačil a my jsme se nemohli dostat až na ojedinělé případy na branku soupeře. V tomto zápase nás soupeř jednoznačně přestřílel, ale jen díky Davidovi Grundzovi se soupeř nemohl radovat ani z jednoho gólu, a tak zápas skončil bez branek. To nám ovšem stačilo na postup do finále.

Foto: David Grundza

Ve finále jsme se utkali s týmem Florbal Neratovice. Do utkání jsme i přes velkou výškovou převahou soupeře vstoupili dobře. Častá střelba na soupeřovu branku ovšem nepřinesla ten kýžený gól. Postupem času soupeř přidal na důrazu a povedlo se mu udeřit. Stav po první půli byl 1:0 pro soupeře. Po minutě a půl bohužel soupeř přidal svůj druhý gól, který nás velmi uzemnil. Krátce na to soupeř vstřelil třetí branku a my jsme se složili. Soupeř pak přidal ještě dvě branky a vypadalo to, že ani v tomto utkání nevstřelíme gól. To se naštěstí změnilo v poslední minutě zápasu, kdy jsme zápas zkorigovali na konečných 5:1 pro soupeře. Ovšem shodou okolností, jsme i přes prohru ve finále postoupili opět o koš výše a tím pádem jsme zaznamenali druhý postup v řadě.

Autor: Norbert Hirschbrich

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT