LUCERN Králův Dvůr

Starší žáci Boys třikrát zvítězili a postoupili do vyššího výkonnostního koše

Starší žáci Boys v sobotu na pražské hale Eagles dokázali třikrát zvítězit a nadělili tak ten nejlepší dárek k narozeninám jejich trenérovi Norbertu Hirschbrichovi.

První zápas jsme odehráli proti FAT PIPE Traverza Mukařov. Začátek utkání v našem podání nebyl dobrý, málo, a hlavně pomalu jsme se pohybovali, a tak soupeři nedělalo problém napadat naši rozehrávku. Postupem času se hra začala vyrovnávat a ke konci poločasu už jsme byli lepším týmem. To vyústilo v gól na 1:0. Po poločase se to odehrávalo v podobném duchu, jako konec první půle a skóre narostlo na rozdíl tří branek. Toto vedení jako by nás uspokojilo a přestali jsme hrát a soupeř trestal hned dvakrát. Soupeř v závěru zkusil i hru v šesti a my jsme z protiútoku upravili skóre na konečných 4:2.

Druhý zápas jsme odehráli proti OLYMP FLORBAL Achilles. Toto utkání jsme odehráli bezprostředně po skončení našeho prvního zápasu pouze s deseti minutovou přestávkou. Hned v prvních střídáních bylo vidět, že máme herně navrch. Skóre po poločase bylo 3:0 a konečný výsledek 7:0. V tomto zápase si premiérovou přesnou střelu zapsal Martin Psohlavec. K tomuto zápasu mohu jen vytknout, že jsme některé akce překombinovávali anebo nedokázali přetavit střelu v gól.

Poslední zápas jsme odehráli proti FbŠ Bohemians Praha 10. Toto utkání bylo velmi podobné tomu prvnímu. S tím rozdílem, že jsme inkasovali jako první. Ale i v tomto zápase jsme dokázali úvodní dějství vyhrát. Krátce po začátku druhé půle jsme přidali další gól a skóre upravili na 3:1. Do tří minut se nám podařilo vsítit ještě jeden gól a soupeř už nám nekladl odpor. Do konce zápasu jsme vstřelili ještě jednu branku a vyhráli tak 5:1. A tím pádem postoupili o koš výše. Výkon zejména z druhé poloviny zápasu hodnotím jako nejpovedenější z celé sezóny.

Autor: Norbert Hirschbrich

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT