STARŠÍ ŽÁCI: DALŠÍ 2 PROHRY!

V neděli 24.10. se v brzkých hodinách přesunulo družstvo starších žáků do Mladé Boleslavi, aby zde odehrálo zápasy proti třetímu celku tabulky Vosy Praha DDM Modřany a prvnímu celku tabulky FBŠ Bohemians DDM Praha 7. Bohužel letošní sezóna nám moc nepřeje a tak je družstvo starších žáků na 12. a tudíž posledním místě tabulky a rozdíl v naší hře a hře soupeře je bohužel značný.

T.B.C. Králův DvůrVosy Praha DDM Modřany      0:14

První třetina začala dobře. Kluci běhali se soupeřem a nenechávali je zakončovat, ale postupem času síly ubívaly a tak na konci 1. třetiny byl stav 0:3.

Ve druhé třetině nás soupěř rozebral technicky, střely z otoček se soupeři obzvlášť dařily. Kluci se nevzdávali a snažili se vytvořit si šanci, ale soupeř každou šanci potrestal gólem z breaku po propadnutí našich křídel. Po 2. třetině byl stav 0:12.

Ve třetí třetině posbírali kluci zbytky sil a začali hrát pečlivěji od zadu, obzvlášť dobře si vedl Lukáš Provázek. Bohužel soupeř přidal další dvě branky a tak po zaznění sirény svítilo na tabuli skóre 0:14.

FBŠ Bohemians DDM Praha 7 – T.B.C. Králův Dvůr     24:0

Před zápasem byla morálka dobrá a kluci připraveni podat co nejlepší výsledek. Bohužel po zápase si mnoho hráčů přálo, aby se zápas nikdy nehrál.

V prvních minutách si kluci vedli skvěle, soupeře do střel nepouštěli a díky akcím Daniela Kroba jsme měli i šance, ale branka nepadla. První gól sebral klukům vítr z plachet a soupeř začal objevovat slabiny, čímž začala „poprava“ našich kluků. Po 1. třetině 13:0.

Do druhé třetiny šli kluci už značně naštvaní, unavení a otravení. Soupeř mezitím dával další branky. Po druhé třetině byl stav 20:0.

Ve třetí třetině už hra nebavila ani soupeře, ale naši kluci zklidnili hru a začali si tvořit šance, Daniel Krob měl opět pár samostatných úniků, které ovšem gólem neskončily. Po hvizdu píšťalky byl výsledek 24:0.

Sestava: Douša, Neubauerová, Neubauer, Nový, Krob, Kulhavý, Hynek, Provázek, Podzimek, Augusta, Lamprecht, Vlček, Průša

Vedoucí: Prošek, Jirásek

Soupeř nám udělil lekci a pokud chceme podávat výsledky musíme proto něco udělat. Zatím není všem sezónám konec.