STARŠÍ ŽÁCI: Další ligová výhra

Další ligový zápas odehráli tuto sobotu naši starší žáci v pražských Kunraticích s celkem Wizards DDM Praha 10 a nevedli si vůbec špatně. Již na konci 8 minuty první třetiny, kdy zvyšoval kapitán Vojtěch Malý na 6:0 nebylo o našem vítězství pochyb. Soupeř se snažil hrát na rychlé brejky, ale trošku pozapomínal na zadní vrátka a to se mu stalo osudným.

T.B.C.  –  Wizards DDM Praha 10     8 : 2  (6:0,1:1,1:1)

branky a asist.: 2. Malý (Husák), 2. Huml (Malý), 4. Benda, 5. Kohout (Podstavka), 6. Huml, 8. Malý (Huml), 17. Malý (Podstavka), 22. Kohout (Malý).

slovo trenéra: Vstup do zápasu se nám náramně povedl a po dvou rychle vstřelených brankách, kdy se kluci uvolnili a začali si i více věřit v osobních soubojích, bylo na ukazateli skóre 6:0 po první třetině. I zbytek zápasu se odehrával převážně v útočném pásmu našeho soupeře, ale i přes tento fakt kluci vstřelili jen 2 branky, i když zejména v poslední třetině na ně čekala v mnoha případech zcela odkrytá branka.

sestava: Sunkovský, Hrabě, Husák, Benda, Postavka, Kohout, Huml, Haber, Malý(C).