STARŠÍ ŽÁCI: NA ÚVOD DVĚ PORÁŽKY.

V neděli po obědě vyrazil kádr starších žáků do pražských Kunratic odehrát první zápasy začínající sezóny. Našimi soupeři byly FbC Panthers a BLACK ANGELS. S novou sezónou přišel i nový asistent trenéra Lukáš Jirásek.

T.B.C. Králův Dvůr – FbC Panthers 2:11

Do prvního zápasu žáci vstoupili víc než dobře. Hned na úvod 1. třetiny vstřelil branku Daniel Krob a vedení bylo na naší straně. Bohužel poté Panthers vyrovnali a přidávali další branky. Morálka upadala a družstvo začalo chybovat. Propadání a lepší technické a fyzické proporce Pantherů se odrážely na výsledku. Ve druhé třetině ještě zvýšil naše skóre Jiří Lamprecht, i když gól byl rozhodčími posouzen jako vlastní. Ve třetí třetině Pantheři zvolnili tempo a naši kluci zabojovali a vytvořili si nové šance, kterým ale bohužel chybělo zakončení. Po zvuku sirény byl na tabuli výsledek 2:11.

BLACK ANGELS – T.B.C. – Králův Dvůr 10:0

Po prvním zápase měli kluci jenom hodinu pauzu, při které si vyslechli názor trenérů a vzali si slova k srdci. Hra byla na hřišti viditelně klidnější a jistější. V bráně si i přes 10 inkasovaných gólů výborně vedl Matěj Douša. Útok také podal perfektní výkon. Kluci si vytvořili řadu skvělých šancí, které ale bohužel neskončily gólem. Stav po 2. třetině byl 0:5 a podkopával náladu, ale kluci se i přesto nevzdávali a podali skvělý výkon. Po ukončení zápasu na tabuli svítil stav 10:0, ale kluci bojovali až do poslední vteřiny.

Sestava: Douša, Neubauerová, Neubauer, Beránek, Nový, Svoboda, Lamprecht, Krob, Kulhavý, Provázek, Saur, Podzimek, Hynek.

Trenéři: Sládeček, Jirásek

Tímto bych chtěl poděkovat hráčům za odvedený výkon, který v Kunraticích předvedli. Start do nové sezóny se sice nepovedl, ale máme před sebou ještě hodně zápasů, které můžeme vyhrát.