STARŠÍ ŽÁCI: NEJDŘÍVE VYSOKÁ PORÁŽKA A PAK VÝHRA!

Další dva zápasy starších žáků proběhly o tomto víkendu…

T.B.C. Králův Dvůr  – Wizards DDM Praha 10        8:0

Již před zápasem jsme věděli, že soupeř je velice silný a tomu odpovídala první a druhá třetina zápasu. Na začátek druhé třetiny se do branky dostal Ondřej Masák z mladších žáků. V první i druhé třetině byl soupeř daleko důraznější.  Soupeř nás přehrával jak v týmových schopnostech, tak individuálních. První třetinu jsme prohráli 4:0 a druhou třetinu 3:0. Ve třetí třetině měl zápas jiné tempo.  Drželi jsme krok se soupeřem a dokázali jsme se dostat ke střele, která většinou letěla nad branku. Soupeři se podařilo za třetí třetinu dostat balonek do branky pouze jednou. Na střely jsme tento zápas prohráli 31:11. A tomu odpovídá i výsledek 8:0.

Sestava: Pohl (10´ Masák), Hipča-Lamprecht-Nový, Kulhavý-Eschner-Vavruška, Sládeček-Vlček, Řimnáčová-Macík, Augusta

T.B.C. Králův Dvůr – BLACK ANGELS C     3:0

Věděli jsme, že tento zápas bude daleko jednodušší, ale nesměli jsme podcenit soupeře. Soupeře jsme celou dobu přehrávali jak po týmové, tak po individuální stránce, i přestože několikrát se soupeři podařilo přeběhnout naší obranou, ale náš gólman předvedl svou kvalitu a dokázal hráče zneškodnit. První třetina nám však nepřinesla žádnou branku. Tím pádem skóre po první třetině vyrovnané 0:0. Druhá třetina byla velice záživnější, když nás v 5:34 poslal Michal Nový do vedení. V čase 8:24 po nahrávce od Adama Hipči dokázal Pavel Sládeček krásně položit gólmana a téměř z nulového úhlu hezkou střelou zakončit. A proto jsme vyhráli druhou třetinu 2:0. Ve třetí třetině jsme dokázali podržet balonek a také jsme se dostali díky Jiřímu Lamprechtovi do vedení 3:0 v čase 4:40 a úkol pro nás zněl jasně „Nepůjči soupeři balonek“. Konečné skóre 3:0. Soupeře jsme přestříleli 33:24

Branky: Nový, Sládeček (Hipča), Lamprecht (Hipča)

Sestava: Masák, Pohl, Hipča-Lamprecht-Eschner, Kulhavý-Nový-Vavruška, Sládeček-Vlček, Řimnáčová-Macík, Augusta

Nejlepší hráči: Ondřej Masák – Brankář mladších žáků, který odchytal celý tento zápas. Nádherné zákroky, dobré výhozy a samozřejmě gratulace k vychytané „nule“. Tomáš Vlček  – 100% plnění všeho co jsme si řekli před zápasem, výborný důraz před naší brankou.

(Tesi)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále