LUCERN Králův Dvůr

STARŠÍ ŽÁCI potvrdili svoji vzrůstající formu

V pražských Čakovicích se odehrálo další soutěžní kolo přeboru starších žáků a našimi soupeři byli Bohemians Praha DDM 7 (3. celek tabulky) a tým Eden Beroun (takže okresní derby). K dispozici trenér měl kompletní tým včetně 5 mladších žáků kteří o tomto víkendu svoji soutěž nehráli a tak se mohl spolehnout i na jejich kvality které doposud předvádí ve své soutěži.

Do zápasu proti Bohemians jsme nastoupili poměrně vlažně a než jsme se rozkoukali tak jsme prohrávali 2:0 a jen díky skvělým zákrokům Romana jsme tento stav dokázali udržet do konce třetiny. Do druhé třetiny nastoupilo úplně jiné mužstvo odhodlané udělat něco z nepříznivým stavem na světelné tabuli. A hned ve třetí minutě se nám podařilo snížit, jenže naše nekoncentrovanost po tomto gólu zapříčinila že ihned v zápětí soupeř odskočil na rozdíl 3 branek a v polovině zápasu byl stav 4:1 pro našeho soupeře. Od této chvíle jsme přebrali otěže zápasu do svých rukou my a na hřišti byl vidět už jenom pouze jeden tým, který nakonec dokázal necelou minutu před koncem zásluhou svého kapitána vyrovnat na konečných 4:4!!

T.B.C.  –  FBŠ Bohemians DDM Praha  4 : 4  (0:2,2:2,2:0)

branky: 13.Nový, 19.Eschner (Vavruška), 23.Vlček (Nový), 30.Lamprecht.

Druhý zápas měl jednoznačný průběh a je jen škoda že kluci zápas neodmakali na takové úrovni jako ten první. Na každém bylo vidět jak se chce vytáhnout v derby proti Edenu, vstřelit branku a místo několika nahrávek do prázdné branky to každý tahal sám na sebe a tak na konci zápasu bylo skóre pouze 5:0!! Svoji premiérovou branku za starší žáky v tomto utkání vsítil Michal Vyhnanovský, pro kterého to byla premiéra jako hrom. Skvěle nás podrželi také oba golmani Roman s Ondrou, kteří při ojedinělých šancích soupeře předvedli svoji kvalitu!!  


T.B.C.  –  Sport Eden Beroun    5 : 0    (3:0,1:0,1:0)

branky: 1.Hipča (Sládeček), 5. Vyhnanovský (Sládeček), 8. Hipča                (Kulhavý), 13. Nový (Vlček), 22. Slezák (Cibulka).

sestava: Pohl,Masák- Sládeček, Vyhnanovský, Hipča, Lamprecht, Kulhavý, Vlček, Řimnáčová, Slezák, Eschner, Nový, Vavruška, Cibulka a Augusta.

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT