LUCERN Králův Dvůr

Starší žáci předvedli o víkendu dobrý výkon

Starší žáci téměř po měsíční odmlce opět hráli, a to v Benešově

Foto: Tomáš Pokorný

Na úvod turnaje nás čekal soupeř TJ Sokol Královské Vinohrady. Úvod zápasu byl opatrný a nikdo nechtěl udělat chybu. Byla vidět také měsíční dlouhá pauza, než se hráči dostali do tempa. Postupem času už hra byla viditelně lepší. První zápas z naší strany postrádal pohyb a lepší vedení balónku. Když už jsme se dostali do nějaké vyložené šance, tak nás zradilo finální zpracování nebo zbrklé zakončení a tím pádem netrefená brána. Jinak si myslím, že to byla vyrovnaná partie a remíza by byla zasloužená.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3 (0:2, 2:1)
branky T.B.C.: 20. Michal Mašek, 25. Jan Blažej
vyloučení: 1:0, využití: 0:0

Foto: Tomáš Pokorný

Druhý zápas byl proti Viking Tj Kobylisy Praha. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Kobylisy hrají poměrně tvrdou hru s napadáním. Kluci na tento zápas byli dobře připraveni a v kabině jsme si řekli, co na ně bude platit. Od začátku zápasu bylo vidět, že chceme vyhrát, a to vždy značí velké pozitivum. Kluci chtěli hlavně odčinit smolnou prohru z prvního utkání. Naše hra byla kompaktnější a rychlejší. Dařila se nám velmi dobře kombinace v přechodu do útoku, ze kterých jsme zápas rozhodli 3. brankami. Dá se říci, že tento zápas jsme vyhráli zaslouženě a po celou dobu diktovali hru.

Viking TJ Kobylisy – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 0:3 (0:1, 0:2)
branky T.B.C.: 5. Tobiáš Uhřík, 17. Jan Blažej, 26. Michal Mašek
vyloučení: 2:0, využití: 0:0

Ve třetím zápase na nás čekal tým Black Angeles 2005 YONEX. I tento zápas byl z naší strany velice dobře odehraný. Po většinu času jsme drželi soupeře dál od naší branky a tím pádem se nedostával do téměř žádného zakončení. Když přišla nějaká střela, tak si s ní náš brankář hravě poradil. První třetinu jsme zvládli na výbornou, stav byl 2:0 Chci hlavně ocenit naši rozehrávku která fungovala výtečně a soupeř si sní nevěděl rady. Náš pohyb a neustálé nabízení se obráncům byl hlavní faktor úspěchu. Jsem nesmírně rád, že kluci dodržovali v zápase taktické pokyny, které rozhodli o našem vítězství.

BLACK ANGELS 2005 YONEX – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 1:3 (0:2, 1:1)
branky T.B.C.: 8. Michal Mašek, 13. Tobiáš Uhřík, 18. Vojtěch Hubinger
vyloučení: 0:0, využití: 0:0

Foto: Tomáš Pokorný

Závěrem bych chtěl poděkovat Vojtovi Hubingerovi, který si odbyl svoji premiéru ve starších žácích a hned se podílel na výhře 1.gólem. Dále bych ocenil přístup všech hráčů za bojovnost a nasazení v celém turnaji. Naše hra byla kvalitní jak dopředu, tak dozadu a asi nejlepší faktor je dostat minimum branek, to se cenní dvojnásob. Celkový dojem z tohoto turnaje je velmi dobrý.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT