Králův Dvůr

Starší žáci předvedli o víkendu dobrý výkon

Starší žáci téměř po měsíční odmlce opět hráli, a to v Benešově

Foto: Tomáš Pokorný

Na úvod turnaje nás čekal soupeř TJ Sokol Královské Vinohrady. Úvod zápasu byl opatrný a nikdo nechtěl udělat chybu. Byla vidět také měsíční dlouhá pauza, než se hráči dostali do tempa. Postupem času už hra byla viditelně lepší. První zápas z naší strany postrádal pohyb a lepší vedení balónku. Když už jsme se dostali do nějaké vyložené šance, tak nás zradilo finální zpracování nebo zbrklé zakončení a tím pádem netrefená brána. Jinak si myslím, že to byla vyrovnaná partie a remíza by byla zasloužená.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3 (0:2, 2:1)
branky T.B.C.: 20. Michal Mašek, 25. Jan Blažej
vyloučení: 1:0, využití: 0:0

Foto: Tomáš Pokorný

Druhý zápas byl proti Viking Tj Kobylisy Praha. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Kobylisy hrají poměrně tvrdou hru s napadáním. Kluci na tento zápas byli dobře připraveni a v kabině jsme si řekli, co na ně bude platit. Od začátku zápasu bylo vidět, že chceme vyhrát, a to vždy značí velké pozitivum. Kluci chtěli hlavně odčinit smolnou prohru z prvního utkání. Naše hra byla kompaktnější a rychlejší. Dařila se nám velmi dobře kombinace v přechodu do útoku, ze kterých jsme zápas rozhodli 3. brankami. Dá se říci, že tento zápas jsme vyhráli zaslouženě a po celou dobu diktovali hru.

Viking TJ Kobylisy – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 0:3 (0:1, 0:2)
branky T.B.C.: 5. Tobiáš Uhřík, 17. Jan Blažej, 26. Michal Mašek
vyloučení: 2:0, využití: 0:0

Ve třetím zápase na nás čekal tým Black Angeles 2005 YONEX. I tento zápas byl z naší strany velice dobře odehraný. Po většinu času jsme drželi soupeře dál od naší branky a tím pádem se nedostával do téměř žádného zakončení. Když přišla nějaká střela, tak si s ní náš brankář hravě poradil. První třetinu jsme zvládli na výbornou, stav byl 2:0 Chci hlavně ocenit naši rozehrávku která fungovala výtečně a soupeř si sní nevěděl rady. Náš pohyb a neustálé nabízení se obráncům byl hlavní faktor úspěchu. Jsem nesmírně rád, že kluci dodržovali v zápase taktické pokyny, které rozhodli o našem vítězství.

BLACK ANGELS 2005 YONEX – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 1:3 (0:2, 1:1)
branky T.B.C.: 8. Michal Mašek, 13. Tobiáš Uhřík, 18. Vojtěch Hubinger
vyloučení: 0:0, využití: 0:0

Foto: Tomáš Pokorný

Závěrem bych chtěl poděkovat Vojtovi Hubingerovi, který si odbyl svoji premiéru ve starších žácích a hned se podílel na výhře 1.gólem. Dále bych ocenil přístup všech hráčů za bojovnost a nasazení v celém turnaji. Naše hra byla kvalitní jak dopředu, tak dozadu a asi nejlepší faktor je dostat minimum branek, to se cenní dvojnásob. Celkový dojem z tohoto turnaje je velmi dobrý.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…