LUCERN Králův Dvůr

Starší žáci udrželi čtvrtý koš

V neděli vycestovali do pražských Vinohrad naši starší žáci. Turnaj se jim nevyvedl dle vlastních představ, ale i tak se T.B.C. podařilo zachránit čtvrtý výkonnostní koš.

Na úvod nás čekalo Kladno, prohra 1:2. Dá se říci, že to byl vyrovnaný zápas, ale ani jeden tým nějak neoslnil s předvedenou hrou. Byl to spíše takový upracovaný výkon z naší strany než pohledný florbal. V zápase jsme dlouho vedli 1:0 a místo toho abychom zápas zlomili dalším gólem, tak nás soupeř potrestal z nájezdu, který byl, ale hodně diskutabilní. Kladno vyrovnávací brankou dostalo nový impuls a v závěru rozhodlo druhým gólem o jeho konečném vítězství 1:2

Druhý zápas nás čekal Falcon Praha, prohra 8:4. Bohužel z naší strany hodně nepovedené utkání, ve kterém jsme celý zápas tahali za kratší konec provazu. Mrzí mě přístup hráčů k zápasu, kteří místo toho, aby odčinili prohru s Kladnem, tak hned po prvních pěti minutách dostaneme čtyři branky a bylo téměř po zápase. Výkon byl z naší strany naprosto odevzdaný a bez nápadu. V celém zápase nám chyběl pohyb a důraz. Bez těchto dvou faktorů se prostě nedá vyhrát. Dále bych ještě zmínil neuvěřitelných 48 ztrát balónků v přechodové části do naší útočné třetiny. Ještě dodám, že hra na tři obránce není žádný med a útočníci jim to v tomhle zápase moc neulehčili.

Třetí zápas s Orkou Horní Počernice byl z naší strany hodně důležitý, abychom udrželi 4. koš, výhra 5:2. I poslední zápas nebyl z naší strany nějak extra povedený aspoň co se hry týče. Důležité bylo, že jsme dali první gól a trochu nás to nakoplo. Povětšinu času jsme dokázali hrát s balónkem na našich florbalkách, a to se zdálo rozhodující v tomto zápase. Bylo vidět, že jsme měli o něco více sil než náš soupeř, ale ani tento zápas moc krásy nepřinesl, bylo to takové unavené bez šťávy a energie. Jediné, co mě potěšilo v tomto zápase je, že jsme zastavili sérii 5 porážek v řadě.

Vcelku to nebyl z naší strany povedený turnaj, bylo to takové ospalé, pomalé bez větší aktivity a chuti porvat se o lepší výsledek. Dále bylo vidět strašně moc ztrát balónku a nepřesností. Musíme zlepšit přístup a vrátit se na vítěznou vlnu, která nás zdobila po většinu turnajů této sezóny.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT