STARŠÍ ŽÁCI: ZÁBLESK NA LEPŠÍ ČASY?!

V sobotu ráno vyrazili starší žáci do X3M Arény na Pražském Barrandově. Čekaly je zápasy s druhým celkem tabulky, domácím x3m team SSK Future a šestým celkem TJ Sokol Královské Vinohrady.

T.B.C. Králův Dvůr – x3m team SSK Future      1:17

Před zápasem bylo pár hráčů nervozních po posledním zápasu s Bohemkou. Ovšem po zápase jsme se mohli poplácat po ramenou za dobře odvedenou práci. Bohužel vinnou nedorozumnění, včas nedorazil Jiří Lamprecht a kluci hráli v devíti proti šestnácti.

V prvních minutách první třetiny naši kluci hráli skvěle. Naší radost zkazil až inkasovaný gól ve třetí minutě. Do konce třetiny skončily v naší síti další čtyři góly. I když jsme prohrávali, byl znát rozdíl ve hře.

Ve druhé třetině jsme sice inkasovali dalších šest gólů, ale kapitán Daniel Krob založil v sedmé minutě akci, kterou zakončil nádherným gólem Martin Beránek. To klukům zvedlo náladu.

Ve třetí třetině už byla znát únava, přesto se ale kluci nevzdávali. Po zaznění sirény byl stav 1:17.

Góly: 17. Beránek (Krob)

TJ Sokol Královské Vinohrady – T.B.C. Králův Dvůr      7:1

Při druhém zápase už kluci hráli na dvě „lajny“, přesto bylo vyčerpání stejné, jako u prvního zápasu.

První třetinu kluci dřeli ze všech sil a celých 7 minut byl stav 0:0. V sedmé minutě jsme obdrželi první gól, ale minutu na to Lukáš Provázek založil akci, kterou zakončil gólem Jiří Lamprecht. Po první třetině byl stav 2:1.

Ve druhé třetině začali být kluci splašení a soupeř toho využíval. Kluci měli krásné šance, ale bohužel, gól z toho nebyl. Po druhé třetině byl stav 4:1.

Ve třetí třetině podržela dobrými zákroky v bráně Soňa Neubaerová. Na klukách se výrazně podepisovala únava. Po zaznění sirény však byli kluci celkem spokojeni s výsledkem 7:1.

Góly: 7. Lamprecht

Sestava: Neubauerová, Neubauer, Saur, Průša, Provázek, Krob, Nový, Beránek, Lamprecht, Podzimek, Kulhavý.

Trenéři: Michálek, Jirásek

Po debaklu s Bohemkou na sobě kluci začali pracovat a výsledek se ukázal. „Chtěl bych vám kluci tímto poděkovat. Jdeme nahoru…sice pomalu a těžko, ale jdeme“.