Králův Dvůr

STARŠÍ ŽÁCI: Záchrana ligové příslušnosti v přímém souboji proti Kunraticím!!!

V posledním kole nás nečekal vůbec lehký úkol. Starším žákům se postavil do cesty v Unihoc aréně celek Kunratic, který bojoval taktéž o ligovou příslušnost a tak přijel značně posílen. Hned od začátku zápasu bylo klukům známo že pokud uhrají alespoň remízu můžou slavit udržení v soutěži a popravdě kdo by to čekal před začátkem soutěže, když sestupují dokonce 3 družstva. V první třetině jsme si vytvořili 2 brankový rozdíl a hráli na soupeře velice účinné brejky. Hned ze začátku 2 třetiny jsme se dostali do 3 brankového vedení, které vzápětí po chybě obrany potrestal soupeř a tím se dostal do tlaku, ze kterého ale nic nevytěžil a tak těsně před koncem udeřil Podstavka a tím vytvořil pro T.B.C. značný náskok před poslední třetinou. Do třetí třetiny jsme nastupovali s taktikou co nejvíce držet míček na soupeřově polovině a nepouštět je do nebezpečných střel, ale kluci si asi mysleli, že mají vítězství už doma, tak přišlo spravedlivé snížení soupeře narozdíl jedné branky. To nabudili našeho kapitána malého, který prošel půlku hřiště a nekompromisně zavěsil do horního růžku a zvýšil tak vedení T.B.C. na 5:3. Soupeř stačil v závěru už jen snížit na konečných 5:4 a tak kluci mohli po zápase slavit ligovou příslušnost i pro příští sezónu.

T.B.C.  –  FBC Start 98 Kunratice   5 : 4

třetiny: 2:0,2:1,1:3

branky a asist.: 4. Malý (Podstavka), 10. Husák (Podstavka), 13. Podstavka (Malý), 19. Podstavka (Malý), 25. Malý.

sestava: Sunkovský, Podstavka, Husák, Malý, Hrabě, Haber, Růžička, Benda, Kohout.

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…