LUCERN Králův Dvůr

Starším žákům se v Mělníku nezadařilo

V sobotu odcestovali starší žáci na turnaj do Mělníka, kde odehráli tři utkání. Bohužel ani v jednom nedokázali mladí hráči Králova Dvora uspět, a tak trenér Jaroslav Pokorný netradičně nechal napsat zhodnocení turnaje samotné hráče. K jejich příspěvku poté ještě přidal svůj z pohledu trenéra.

Foto: Tomáš Pokorný

První zápas proti Black Angels jsme nastoupili v dobré náladě z výhry v minulém turnaji. První polovina zápasu nebyla špatná, vedly jsme 2:1, ale ve druhé polovině nás zase srazily školácké chyby a Black Angels díky promění šanci vyhráli 5:2. V tomto zápase nám chyběla hlavně rozehrávka, lepší pohyb a nabízení se spoluhráčům.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – BLACK ANGELS 2005 YONEX 2:5 (2:1, 0:4)
branky T.B.C.: 2. Vojtěch Fait, 11. Jan Blažej
vyloučení: 0:0, využití: 0:0

Ve druhém zápase T.B.C. jsme nastoupily proti Technology Florbal MB. Soupeř od začátku byl rychlejší na balónku a celkově v pohybu v útočném pásmu. Občas jsme se dostali ke střele, ale ani jedna střela neměla gólové parametry. Za to soupeř proměnil vše, co jsme mu po svých zbytečných chybách poskytli. Výsledek 9:0 pro MB odpovídá celému průběhu zápasu a T.B.C bylo v tomto zápase o dost pozadu.

Technology Florbal MB Black – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:0 (5:0, 4:0)
vyloučení: 0:0, využití: 0:0

Foto: Tomáš Pokorný

Ve třetím zápase o 5.-6. místo jsme nastoupily proti Falconu. Zápas jsme chtěli od začátku vyhrát a v první polovině jsme byli lepší, vedli jsme 3:1 a bylo to o poznání lepší, než předchozí zápasy ale ve druhé polovině jako kdybychom úplně přestali hrát a tři rychlé góly nás položily do kolen a výsledek byl během pěti minut záporný 3:4. Zkoušeli jsme ještě otočit ale neměli jsme potřebnou chuť a energii a poté soupeř měl nájezd a bylo po zápase. Konečný výsledek 4:7.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Floorball Club FALCON black 4:7 (3:1, 1:6)
branky T.B.C.: 3. Jan Blažej, 9. Tobiáš Uhřík, 13. Michal Mašek, 15. Jan Blažej
vyloučení: 0:1, využití: 0:0

Celkově v tomto turnaji nám chybělo úplně všechno. Od pohybu až po přesné a rychlé zakončení jasných gólových šancí.

Foto: Tomáš Pokorný

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Bohužel v naší hře jsem neviděl ani jeden pozitivní prvek, který by za něco stál. Většina hráčů si udělala takzvaně výlet do Mělníka jinak to nemohu nazvat. Naše tempo v zápasech se dá srovnat s lampionovým průvodem v našem městě, který se koná každým rokem. Naše hra odpovídala asi tak desátému koši soutěže, protože tak laxní přístup a vycházkové tempo se vidí jen tam. Bohužel po celý turnaj to byla jedna stejná písnička, šnečí tempo, žádná aktivita, laxní přístup, hra bez pohybu, X zkažených přihrávek, systém ve hře téměř žádný, rozehrávka naprosto statická a nulová atd. jedním slovem naše hra byla naprosto katastrofální. Závěrem řeknu, že vždycky se hra dařit nemusí, ale zápas se musí odmakat na 100% a mít z toho dobrý pocit i když se třeba prohraje, ale se ctí a bojovností. Ale to bohužel nebyl tento případ v Mělníku.
Ještě dodám, že za výsledek může samozřejmě trenér, ale když hráči nechtějí, nebojují a je jím to jedno, jak to dopadne, tak ani on tam nic nezmůže.
Chtělo by to trochu více zodpovědnosti, jak v zápasech, tak na trénincích kluci.“

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT