LUCERN Králův Dvůr

Starším žákům se v Říčanech příliš nedařilo

V sobotu se představil v Říčanech náš první tým starších žáků. Náš tým vstoupil do turnaje vítězně, avšak v dalších dvou zápasech svým soupeřům podlehl.

Foto: Tomáš Pokorný

Prvním soupeřem v turnaji byl Black Angeles výhra 2:1.
Po celý zápas byla hra velice vyrovnaná. Na velmi malém hřišti bylo vidět spousty osobních soubojů a také mnoho faulů, hra tímto pádem postrádala rychlost a větší plynulost. První zápas byl hodně opatrný a mnoho šancí nenabídl. Nakonec o jeden gól jsme se mohli radovat my, když v konečném součtu svítilo na časomíře 2:1

Foto: Tomáš Pokorný

Druhý zápas s Kobylisy prohra 4:8
Vstup do utkání z naší strany byl jeden z nejhorších, který jsem kdy zažil, protože po necelých odehraných 4. minutách svítilo na časomíře skóre 0:5 Takový příděl a začátek zápasu dlouho nepamatuji z naší strany, jako by kluci hráli první zápas snad v životě. Obrovské chyby v obraném pásmu, pozdní přistupování bránících hráčů k soupeři, nezaklekávání tyček, mnoho zbytečných ztrát balónku a velký zmatek po celém hřišti. První půle byla jedním slovem katastrofa! Každopádně ani za tak nepříznivého stavu jsme to nezabalili a bojovali až do konce zápasu. Bohužel začátek zápasu byl rozhodující a my už jsme pouze jen kosmeticky upravili skóre na konečných 4:8 pro Kobylisy. Jen dodám, že druhá polovina už byla naprosto otevřená a vyrovnaná.

Foto: Tomáš Pokorný

Třetí zápas s domácími Říčany prohra 2:3 na nájezdy.
Zápas, ve kterém už jsme si pohlídali začátek, aby nám hned neujel vlak jako v tom předešlém utkání. K vidění byla velice opatrná hra s minimem střel na obě branky. Tím pádem bylo jasné, že asi mnoho gólů nepadne a také tomu tak skutečně bylo. V zápase jsme dvakrát vedli, ale přesto soupeř dokázal vždy vyrovnat. Vyrovnání minutu před koncem mě hodně naštvalo, protože to byla fatální taktická chyba. Místo podržení balónku za brankou soupeře a v klidu dohrát, tak jsme udělali chybu v podobě zakončení z poza branky, jenže místo gólu, z toho byl rychlý brejk, který soupeř potrestal a vyrovnal na konečných 2:2 Nájezdy jsou vždy loterie a náš soupeř je zvládl lépe a zaslouženě vyhrál. Chybami se člověk učí, takže doufám že příště koncovku zvládneme o poznání lépe.

Závěrem ještě dodám, že tento turnaj nebyl z naší strany odehrán vůbec dobře a že umíme zahrát o 100% lepší florbal, který jsme bohužel dnes nepředvedli.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT