SUPER! MUŽI VYHRÁLI PRESTIŽNÍ GOLD CUP V LIBERCI!

Skvělým úspěchem skončila pro muže generálka na ligu, kterou byl turnaj GOLD CUP v Liberci! Po velkých bojích a hlavně nasazením všech hráčů se nám podařilo celý turnaj vyhrát! A zcela zaslouženě, jelikož jsme celý turnaj neprohráli a jen základní skupinu vyhráli s přehledem a se skórem 32:5 z pěti zápasů! V semifinále nás čekal Liberec(1.liga), který jsme ve skupině porazili 5:0 a tak se dala očekávat odveta… Liberec sice měl míček na svých hokejkách častěji, ale my jsme opět na ně platili rychlými brejky. Utkání nakonec skončilo remízou 2:2. Následovaly nájezdy, já jsem všechny liberecké nájezdy pochytal a bratři Pokorní zařídili postup. Ve finále nás čekal tým Vinohrad(2.liga), opět jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a spoléhali na rychlé protiútoky. Ještě 6.minut před koncem jsme vedli 4:1, ale Vinohrady dvěma slepenými brankami snižily a 3.minuty před koncem vyrovnaly. Finálové utkání odchytal Novák a nevedl si špatně. O vítězi rozhodly tedy až samostatné nájezdy. Trenéři na ně poslali mě, opět se mi podařio pochytat všechny pokusy soupeřů a po brankách Pokorného J. a Kysela jsme se radovali z vítězství. Také jsme obdrželi dvě individuální ceny Pokorný T. získal cenu pro nejlepšího nahrávače turnaje a já se stal nejlepším brankářem turnaje.DĚKUJI VŠEM HRÁČŮM ZA NASAZENÍ A BOJOVNOST NA TURNAJI! BRATŘI DÍKY!(MK)