Králův Dvůr

T.B.C. během letních měsíců

Starší žáci na Prague Games

Na začátku července se zúčastnili naši starší žáci velmi kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje v Praze. Ve skupině sehráli tři velmi těžká utkání. Nejprve se jim do cesty postavil tým Zurich United Capricorns. Ten je tvořen výběrem hráčů z celého regionu v Curychu. Soupeř byl velmi dravý a rychlý, přesto se naši kluci několikrát dostali do velmi povedených akcí, bohužel ale žádná neskončila v síti soupeřova brankáře. Druhý zápas odehrál náš tým proti pražské Spartě. Zápas to byl po celou dobu velmi vyrovnaný, ale bohužel na konci zápasu jsme se nevyvarovali dvěma chybám, které soupeř dokázal potrestat a zvítězit.

Ve třetím zápase nám byl soupeřem tým FaBK ATU Košice, špička slovenského florbalu. Do zápasu jsme na soupeře nastoupili velmi houževnatě a bojovně chtíc odčinit nezdar z předešlých zápasů. To z kraje zápasu neslo své ovoce. Ve třetím zápase jsme konečně prolomili střelecké mlčení a  ujali se vedení v zápase. Hráče to nesmírně povzbudilo a snažili se co to šlo. Bohužel soupeř se postupně dostával do hry a zápas dokázal otočit ve svůj prospěch. Naši hráči tak obsadili poslední místo ve skupině. V ten samý den čekal naše hráče další zápas, tentokrát již v play-off A. Soupeřem nám byl vítěz skupiny D druhý tým z Curychu, vítěz loňského ročníku Zurich United Lions. Soupeř byl od začátku zápasu lepší a snažil se to dokazovat v každém střídání. O konečnou podobu skóre se ale ovšem postarali naši hráči, kteří dokázali vstřelit velmi silnému soupeři alespoň jeden gól.

I přes prohru v prvním zápase play-off se náš tým zúčastnil ještě jednoho zápasu, tentokrát již v play-off B. Zde se utkávala mužstva která nedokázala projít přes první vyřazovací kolo. Zde byl naším posledním soupeřem tým BLACK ANGELS. Zápas to byl o poznání vyrovnanější jak ty předešlé, bohužel ani tak to nakonec na výhru na tomto turnaji nestačilo.

Výsledky: TBC – Zurich United Capricorns 0:6; TBC – ACEMA Sparta Praha 0:2;
TBC – FaBK ATU Košice 2:6; TBC – Zurich United Lions 1:8; TBC – BLACK ANGELS 2:5

V červenci proběhlo letní soustředění!

V polovině července se mládežnické týmy rozděleny do dvou turnusů účastnily letního soustředění ve Smržovce v Jizerských horách. Zde hráči nabírali fyzičku do nové sezóny. Tréninkové jednotky byly až tři za den. Pravidelně se střídal venkovní trénink s halovým, kde se hráči po delší době opět seznamovali s florbalkami. Vždy v polovině soustředění, které bylo vždy týdenní, byl volný den, kdy hráči načerpávali energii na následující dny. Ve volném dni nejmladší skupina hráčů vyrazila do Harrachova, kde se děti podívaly na Mumlavské vodopády. Skupina starších žáků si pak užívala volný den v Turnově. Při druhém turnusu se ve volném dni skupina vypravila do Liberce do aquaparku.

Slovak floorbal cup

V druhé polovině srpna vyrazí náš mužský tým složen především z juniorů a doplněn o pár mužů do hlavního města Slovenska. Zde se ve skupině hráči utkají se slovinským týmem Krokodilčki, polským KS Lokomotiv Czerwieńsk a slovenským týmem Ošípané.

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…