T.B.C. má díky výhře v Kobylisích jisté play-off

Hlavní tým Králova Dvora odjížděl do Kobylis s tím, že vítězství znamená jistotu postupu do vyřazovacích soubojů Národní ligy. Již od začátku ale začali hráči zjišťovat, že zrovna lehce to nepůjde. Dvořák sice zajistil našim barvám vedení již po dvaadvaceti vteřinách, soupeř však kontroval o tři minuty později a po brance v sedmnácté minutě dokonce domácí odcházeli do šaten jako vedoucí tým. Kobylisy se ve druhé třetině dostali do vedení 5:3, od té doby ale začala úřadovat ofenzíva T.B.C. Vlček zaznamenal branku patnáct vteřin před koncem druhé části a v prvních pěti minutách té třetí se dvěma góly Škouly a jednom zásahu Duchka dostal Králův Dvůr do vedení 7:5. Domácí tým a nováček soutěže pro tuto sezónu se ještě nevzdával a závěr zápasu dramatizoval, avšak T.B.C. si nakonec odvezlo kýžené tři body za těsnou výhru 8:7.

Fortel TJ Kobylisy – T.B.C. Králův Dvůr 7:8 (2:1, 3:3, 2:4)

Branky a asistence: 03:47 Antonín Semerád (Dalibor Michálek), 16:39 Vojtěch Švara, 23:06 Antonín Semerád (Tomáš Zavacký), 26:43 Vojtěch Švara (Jakub Zíka), 32:39 Roman Svrček (Jakub Zíka), 52:19 Antonín Semerád, 59:15 Antonín Semerád (Lukáš Janů)00:22 Pavel Dvořák (Petr Duchek), 21:32 Jakub Uhřík, 28:51 Patrik Svoboda (Martin Štěpnička), 39:45 Tomáš Vlček (Petr Duchek), 42:10 Daniel Škoula (Petr Duchek), 42:56 Petr Duchek (Daniel Škoula), 44:33 Daniel Škoula (Petr Duchek), 58:48 Michal Nový (Martin Štěpnička)

Komentář trenéra Radka Križka:Podcenění soupeře našich hráčů a gumový povrch, který drhne, byly bohužel hlavními atributy, proč jsme se včera herně tak trápili. Nicméně po stažení hry na dvě lajny, tým získal na drajvu a nakonec soupeře přetlačil. Přijeli jsme pro 3 body a ty jsme získali, takže v tomhle ohledu spokojenost a teď už se můžeme připravovat na play-off.“

Sestava T.B.C.: Barna (Křemen) – Kovářík, Uhřík, Vlček, Král, Syrovátko, Svoboda, Brak, Štěpnička, Horký, Nový, Škoula, Dvořák, Duchek, Kodl, Votava, Fait