Králův Dvůr

T.B.C. opět bodovalo!

Dnes 21.2.2004 jsme odehráli další dvě veledůležitá utkání.Dá se říct, že pro nás jsou všechny zbylé zápasy veledůležité. Tentokrát jsme zavítali do Prahy, přesněji na Vinohrady.

V prvním zápase jsme změřili síly s B.U.H. Praha. Soupeře, se kterým nemáme dobrou bilanci, jsme již v prvních minutách zatlačili na jeho polovinu a výsledkem bylo vedení 2:0 po 1.třetině. Druhá třetina se zcela proměnila ve ONEMAN SHOW Jardy Pokorného. Kráčejíc ve stopách svého zkušenějšího bratra Tomáše, přidal další 2 branky.Na začátku poslední části se B.U.H. pokusili o zdramatizování zápasu, kdy snížili na 2:4, ale branky Trčky a J.Pokorného v polovině třetiny jim vzaly vítr z plachet. Samozřejmě se nesmí opomenout bezchybný výkon M.Karšňáka v brance.

Druhým soupeřem byla FBC Kadaň. Samotný název Kadaň již předurčuje tvrdý boj a spoustu osobních soubojů. Nejinak tomu bylo i nyní. Kadaň využívala moment překvapení na začátku třetin, kdy jsme nebyli zcela koncentrovaní a zatlačili nás před naší branku. To se nám stalo osudným, protože jsme na začátku 1. a 3.třetiny dostali gól. V polovině poslední třetiny jsme přežili dvojnásobné oslabení, kdy na trestnou lavici nejprve usedl kapitán Matyáš a brzy ho následoval Trčka, který odseděl trest za brankáře Karšňáka.

VÝSLEDKY:

TBC – SK B.U.H. Praha 6:2 (2:0;2:1;2:1)

Branky TBC:Černý(Rambousek),Leipert(Sládeček),J.Pokorný(Kankrlík),J.Pokorný (Trčka),Trčka,J.Pokorný

TBC – FBC DDM 95 Kadaň 2:2 (1:1;1:0;0:1)

Branky TBC:Černý(Rambousek),Medřický(Matyáš).

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…