LUCERN Králův Dvůr

T.B.C. se odveta za loňské čtvrtfinále nevydařila. Mukařov trestal chyby a zvítězil 9:4.

Po osmi měsících se v Národní lize znovu potkali soupeři, kteří se střetli v loňském play-off už v prvním kole. Tehdy Králův Dvůr vyzrál na Traverzu pouze jednou a pražský tým tak slavil postup mezi nejlepší čtyři celky soutěže. Králodvorští hráči tak o to více chtěli v prvním letošním střetnutí s tímto sokem zvítězit, realita ovšem byla jiná.

Foto: Iva Lešuková

Úvod utkání byl vyrovnaný a oba týmy měly několik šancí. Jako první udeřili domácí hráči, když přesilovou hru využil přesnou ranou velezkušený obránce Marek Deutsch. O dvě minuty později navýšil vedení Traverzy mladý Pergler a Královák byl v jedenácté minutě pozadu o dvě branky. Skóre korigoval již po devatenácti sekundách po přesné přihrávce Horkého Marek Sluka. Stejný útok se postaral i o vyrovnání, když střelu Horkého dorazil za Bínova záda Matěj Kodl. Vyrovnaný stav ovšem do první sirény nevydržel, když přesně zakončoval Fořt.

Foto: Iva Lešuková

T.B.C. se vrhlo do druhé části ve snaze o vyrovnání, Traverza ale nekompromisně trestala chyby ve hře žlutomodrých. V šestadvacáté minutě nejprve Kohout skvěle vychytal brejk Mukařova, na následnou dorážku Fenika, už ale prostě dosáhnout nemohl. Když o pár minut později trefil míček přesně mezi tři tyče po křížné nahrávce Štipky Pudich vypadalo to s králodvorskými nadějemi na body z utkání bledě. Šance dal Lucernu ještě Karel Horký, jenž využil geniální nahrávky Sluky z rohu hřiště a snížil na rozdíl dvou branek, avšak Traverza znovu udeřila a do šaten se odcházelo za stavu 6:3 pro Pražany.

Foto: Iva Lešuková

Králův Dvůr rozhodně nechtěl utkání vzdát a do třetí třetiny šli hráči s odhodláním dotáhnout gólové manko. Rozdíl ve skóre se ale navyšoval a v průběhu třetí periody přidal Mukařov další tři góly. Na konečných 9:4 ještě korigoval dvě minuty před koncem Pavel Dvořák.

Foto: Iva Lešuková

FAT PIPE Traverza Mukařov – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:4 (3:2, 3:1, 3:1)
branky T.B.C.:
12. Marek Sluka (Horký), 14. Matěj Kodl (Horký), 32. Karel Horký (Sluka), 59. Pavel Dvořák (Kodl)
střely na bránu: 33:34
vyloučení: 0:1; využití: 1:0
hráč utkání domácí: Josef Bína
hráč utkání hostů: Karel Horký
diváků: 30

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT