T.B.C. v uplynulém měsíci únor

A-tým dokázal v uplynulém měsíci ze čtyř zápasů připsat si tři body. V domácím prostředí se utkal s týmem Milevska. Po první třetině se zápas nevyvíjel dobře pro naše barvy, ale druhá třetina se domácímu týmu náramně povedla a hráči tak překlopili stav skóre ve svůj prospěch. Poslední dějství byla gólová přestřelka na obě strany, kde padlo dohromady sedm branek. Domácí hráči se tak mohli radovat z první výhry v tomto kalendářním roce.

Další utkání odehrál A-tým v Jaroměři. Zápas to byl dlouho vyrovnaný a rozhodla až závěrečná desetiminutovka soupeře, kdy soupeř prokázal, že má stále ještě dostatek sil zápas zlomit ve svůj prospěch.

Následné utkání se hrálo opět před domácím publikem. Soupeřem nám byl druhý celek tabulky Panthers Praha. V první třetině měli naši hráči až přehnaný respekt ze soupeře a třetinu tak prohráli tříbrankovým rozdílem. Od poloviny zápasu se ukázalo, že i s tímto soupeřem můžeme hrát vyrovnaně. Postupně jsme tak začali snižovat gólové manko. Na konci zápasu už soupeř prakticky jen bránil a strachoval se o výsledek. Nakonec si však soupeř odvezl všechny body domů.

K poslednímu zápasu v základní části Národní ligy jel tým do Pelhřimova. Zde se na branky čekalo až do druhé třetiny. Tu vyhrál soupeř o jednu branku. V celém zápase byl náš tým dominantnějším, ale florbal se hraje na góly a zde byl úspěšnější soupeř. Po odehrání základní části se tak naše družstvo umístilo na jedenácté příčce tabulky a čeká ho po roce opět série Play-down. Tentokrát je naším soupeřem tým z Pelhřimova.

Výsledky: TBC – FBC Došwich Milevsko 9:6; TBC – TJ Sokol Jaroměř 5:10; TBC – Panthers Praha 6:7;
TBC – Spartak Pelhřimov 3:5

Jak si vedla naše ostatní družstva?

Muži-B odehráli čtyři zápasy, ve kterých si připsali devět bodů a vítězství v derby s Hořovicemi. V tomto období se muži-B představili na turnaji, který se odehrával v kladenské sportovní hale BIOS. Zde nejprve sehráli derby s Hořovicemi, které náš tým dokázal zvládnout a podruhé v sezóně porazit Hořovice. Ve druhém zápase jsme odehráli utkání proti domácímu týmu AIK Steel Kladno. Utkání se na začátku nevyvíjelo podle našich představ, ale koncovka zápasu přinesla vyrovnání a v úplném závěru vedoucí gól pro naše barvy, na které už soupeř nedokázal reagovat. Následný turnaj se uskutečnil v domácím prostředí. První zápas bohužel vítězně neskončil, ale následný druhý zápas s Bohemians předvedl parádní florbalovou bitvu s vítězným koncem.

Výsledky: TBC –  Red Dragons Hořovice 4:2; TBC – AIK Steel Kladno 7:6; TBC – Florbal Chodov 5:7;
TBC – FbŠ Bohemians 6:2

Muži – C – Riders se dočkali prvních bodů! V pražské Bublina Aréně se utkali s rezervním týmem Hořovic a od samého začátku tomuto zápasu dominovali. Zápas tak skončil přesvědčivým vítězstvím našich barev. Ve druhém zápase čekal soupeř z Dobříše a zde byl soupeř úspěšnější.

Výsledky: TBC – Red Dragons Hořovice B 7:1; TBC TJ Sokol Dobříš C 3:6

Junioři i po dalších dvou turnajích stále stoprocentní. První turnaj se odehrál v pražských Dejvicích, kde se nejdříve utkali s Kralupami a následně s Panthers Praha B. První zápas nebyl v podání našich juniorů ideální. Spousta vyloučení na naší straně a nepřesných střeleckých pokusů udělaly ze zápasu větší drama, než by bylo zdrávo. Zápas nakonec dopadl vítězně a ve druhém zápase na turnaji přišlo již přesvědčivé vítězství. Druhý turnaj odehráli junioři v Černošicích, kde nejprve vysokým rozdílem porazili pražskou Spartu a následně i Slaný. Juniorům už tak zbývá pouze jeden turnaj v sezóně, který je dělí od stoprocentního bodového zisku.

Výsledky: TBC – Kralupy Wolves 3:1; TBC – Panthers Praha B 10:1; TBC – ACEMA Sparta Praha C 17:5;
TBC – FbC Barracudas Slaný 9:1

Dorostenci odehráli jeden turnaj v tomto měsíci. Soupeři jim byly týmy z prvních pater tabulky. Nejprve sehráli kvalitní utkání s týmem Mladé Boleslavi. Kde stav po dvou třetinách byl velmi těsný. Boleslav pak v poslední třetině zúročila zkušenější kádr a zápas dotáhla do vítězného konce. Ve druhém zápase se dorostenci střetli s Falcony, kteří nenechali nic náhodě a nad naším velmi mladým mužstvem zvítězili.

Výsledky: TBC – Florbal Mladá Boleslav 2:6; TBC – Floorball Club Falcon 1:8

Starší žáci se představili nejprve v Radlicích, kde se našim hráčům příliš nedařilo. Nejprve smolně prohráli o gól s Black Angels, kteří si proti našim hráčům připsali první vítězství ze vzájemných zápasů. Následně nestačili na Spartu Blue a v posledním zápase padli po nájezdech se Start98 Kunratice. Následný turnaj se odehrál v domácím prostředí a zde starší žáci nenechali v žádném zápase nikoho ani na chvilku na pochybách, kdo tento turnaj ovládne. Nejprve porazili Kralupy, kde se skóre zastavilo na jedenácti vstřelených brankách. Následně devítibrankový příděl schytala Florbal MB akademie Luštěnice a opět devět branek schytal i tým Orky.

Výsledky: TBC – Black Angels 2:3; TBC – ACEMA Sparta Praha Blue 2:4; TBC – Start98 Kunratice 3:4pn;
TBC – Kralupy Wolves 11:0; TBC – Florbal MB Akademie Luštěnice 9:1; TBC – Orka Čelákovice 9:2

Starší žáci Blue se nejprve představili ve druhém koši přeboru starších žáků. Kde jim byl opět soupeřem tým Florbal Pro Beroun. Zápas to byl vyrovnaný, se smutným koncem pro naše barvy na konci zápasu. Druhým soupeřem nám byl tým z Mělníka. Zde naši hráči po první polovině zápasu nejprve prohrávali, ale v druhé půli dokázali zápas otočit a zvítězit. Jelikož Florbal Pro Beroun v zápase s Mělníkem padnul, musel rozhodnout až los, jelikož jsme měli podle všech dostupných hodnotících kritérií stejné výsledky. Los vyhrál náš tým a tak je čekal zápas o postup do prvního koše. Zde na nájezdy dokázali hráči porazit tým z Černošic. Následný turnaj tak odehráli v prvním koši, kde nestačili ani na jednoho ze soupeřů a opět se tak představí ve druhém koši.

Výsledky: TBC – Florbal Pro Beroun 2:3; TBC – Floor Maniacs Mělník 2:1; TBC – SK Alien Nation 3:2pn;
TBC – Buldoci Radotín – Davle 2:4; TBC – Olymp Florbal 1:6; TBC – Panthers Praha Red 2:6

Elévové mají za sebou jeden turnaj a připsali si v něm dvě výhry nad týmy Olymp Florbal a ACEMA Sparta Praha, kdy v obou případech nastříleli sedm branek. Následně remizovali s Wizards Praha a nestačili na Alien Nation.

Výsledky: TBC – SK Alien Nation Černošice 3:5; TBC – Olymp Florbal 7:4; TBC – Wizards DDM SO Praha 10 3:3;
TBC – ACEMA Sparta Praha Blue 7:2

27.03.2024

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále