Králův Dvůr

T.B.C. zahájilo další sezónu

Mužský A-tým zahájil sezónu nejlépe jak to jen jde. V prvních dvou utkáních zvítězil nad týmy Pelhřimova a Benešova. V prvním zápase sezóny se hráči T.B.C. představili v domácí hale s několika novými tvářemi. V prvním utkání nám byl soupeř z Pelhřimova, se kterým jsme se v historii klubu již několikrát střetli v boji o 1. ligu. Vstup do zápasu byl opatrný z obou stran, oba týmy chtěly do nové sezóny vstoupit pravou nohou. Během první třetiny byl šťastnější náš soupeř. Po první třetině odcházel do kabin spokojenější, když vedl o jednu branku. Ve druhé třetině soupeř rychle přidal další branku a již vedl o dva góly. To naše hráče zdravě nabudilo a do konce třetiny dokázali nepříznivý výsledek srovnat. Do poslední třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu. V poslední třetině převzali otěže zápasu naši hráči a na skóre to začalo být znát. Hattrickem se uvedla naše nová posila Jakub Šíma a ani další hráči nezůstali bodově mlčet. Na konci zápasu se tak z první výhry v sezóně radoval náš tým.

Ve druhém zápase sezóny jeli hráči na horkou půdu Benešova. Od začátku to byl opravdu těžký zápas. A vítězství se nerodilo lehce. Náš tým velmi dobře bránil a využíval své šance. Tak tomu bylo ve všech třech třetinách, kdy postupně naši hráči navyšovali stav utkání ke konečnému výsledku. S pětibrankovým rozdílem v náš prospěch.

Výsledky: TBC – Spartak Pelhřimov 7:4; TBC – SK Florbal Benešov 9:4

B-tým vstoupil do nové sezóny třemi body. V prvním zápase hráči vyzvali AIK Stell Kladno. Po dvou třetinách stav utkání vypadal, že má náš B-tým vše pevně v rukách a již si pohodlně dokráčí k prvnímu tříbodovému zisku v sezóně. Ve třetí třetině se ale soupeř ještě zmohl k velkému odporu a zdramatizoval koncovku utkání. Naši hráči si ale již nabytý náskok udrželi a nedopustili soupeři srovnat stav utkání. Ve druhém zápase čekal naše hráče tým z Černošic. Soupeř byl od začátku hladovější a důraznější, i přes veškerou snahu našich hráčů se zápasem něco udělat, to bohužel tentokrát na body nestačilo.

Výsledky: TBC – AIK Steel Kladno 5:4; TBC – SK Alien Nation Černošice 2:6

C-tým vstoupil do sezóny v novém složení. T.B.C. se na úrovni C-týmu sloučilo s místním malým oddílem Riders. Jejich hráči tak nově nastupují za náš klub. Hráči C-týmu již mají rovněž za sebou první turnaj sezóny, který odehráli v Hořovicích. Na prvním turnaji se bohužel našim hráčům nedařilo a domů odjeli bez bodů.

Výsledky: TBC – SK Black Dragons 3:7; TBC – FbŠ Bohemians D 1:10

Junioři mají za sebou úspěšný start ve třetí lize. První turnaj junioři odehráli v domácím prostředí a soupeři jim byly týmy ze Slaného a Černošic. V prvním zápase naši hráči nenechali pochybovat nikoho v hale, kdo vyhraje toto utkání. Zápas byl jednoznačně v režii našich juniorů. druhý zápas proti týmu Černošic byl o poznání vyrovnanější, našim hráčům neseděl důrazný styl soupeře a dlouho se naši hráči snažili popasovat. Nakonec to ale naši junioři zvládli a připsali si další tři body do tabulky a vedou třetí ligu.

Výsledky: TBC – FbC Barracudas Slaný 11:0; TBC – SK Alien Nation Černošice 7:4

Starší žáci A na prvním turnaji v Kolíně dokázali dvakrát udržet čisté konto. V prvním zápase čekal naše hráče tým FALCON. Soupeř se prezentoval důrazným stylem. Naši hráči se s tím ale dokázali vyrovnat na výbornou a dokázali soupeře porazit sedmibrankovým rozdílem. Ve druhém zápase čekal na naše hráče tým BUTCHIS. Stejně jako v prvním zápase nenechali naši hráči soupeře ani jednou skórovat. Jen vinnou horšího zakončení zápas neskončil vyšším rozdílem než čtyřbrankovým. Ve třetím zápase, ve kterém se naši hráči střetli v boji o postup s domácím Kolínem už bohužel štěstí stálo u domácího týmu a ten zápas dokázal vyhrát, když dokázal vstřelit o jednu branku více než naši hráči.

Výsledky: TBC – Floorball Club FALCON black 7:0; TBC – BUTCHIS 4:0; TBC – FBC Pitbulls Kolín-zlatí 1:2

Starší žáci Blue je nově utvořený tým, kde mají hráči mezikrok mezi mladšími žáky a hlavním týmem starších žáků. Ti svůj turnaj odehráli v Černošicích. V prvním zápase narazili na tým Blue Horses Stochov. Soupeř dlouho vedl o dvě branky. Náskok soupeře se povedl našim hráčům smazat vteřinu před koncem zápasu a vynutili si tak rozhodující nájezdy a v nich byli úspěšnější. Připsali si tak svoji první výhru. Druhý zápas měli naši hráči odehrát proti týmu Florbal Pro Beroun. Soupeř se ale k zápasu nedostavil a tak následovala kontumace v náš prospěch. Ve finále se naši hráči utkali s pořadatelským týmem Černošic. Zápas to byl jako přes kopírák s prvním zápasem. Pouze s rozdílem že naši hráči srovnali stav utkání tři vteřiny před koncem. V nájezdech pak byl tentokrát šťastnější soupeř.

Výsledky: TBC – Blue Horses Stochov 5:4pn; TBC – Florbal Pro Beroun 5:0k; TBC – SK Alien Nation Černošice 4:5pn

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…